Praha 18    84     Profil uživatelky
Praha 18    84     Profil uživatelky
Milé maminky, pokud se vám v mé nabídce líbí více věcí, prosím PIŠTE MI ZVLÁŠŤ POD KAŽDÝ INZERÁT, O KTERÝ MÁTE ZÁJEM (stačí tečka). Je-li na věc více zájemcům, držím ji 24 h po odeslání mojí reakce na poptávku. Inzeráty pozastavuji, jakmile se s kupující domluvím, pokud tedy vidíte aktivní inzerát, zpravidla je volný. Pokud si koupi rozmyslíte, prosím o slušnost a krátkou zprávu.

STAV: Nabízím pouze věci po mých dětech nebo pro ně koupené , zpravidla jen po jednom dítěti, ale některé třeba nevyužité. Nošené oblečení má VŽDY běžné známky používání (žmolek, více či méně seprané barvy apod.), i když to výslovně nezmíním. Ostatní vady popisuji a fotím - zobrazte si plnou velikost fotek. Jsme nekuřácká domácnost bez zvířat. Sušíme v sušičce, některé kousky mohou být kratší, než byste čekali, měřte. Vše vyprané po vyřazení, nežehlené, znovu už neperu.

MÍRY - uvádím orientační, volně měřené na nežehlené věci, nenapínám. Každý může tutéž věc naměřit trochu jinak. ;-)
- délka horních dílů od ramenního švu těsně vedle výstřihu na spodní lem (dvě čísla znamená rozdílnou délku předního a zadního dílu)
- šířka horních kusů pod průramky, počítejte s tím, pokud se střih dle foto zužuje/rozšiřuje
- rukávy od švu u ramene až po náplet včetně, pokud není rukáv všitý v průramku, je změřeno od švu u krčního lemu
- délka kalhot/sukní je boční od pasu po spodní náplet včetně, a vnitřní od švu v rozkroku po spodní náplet včetně
- pas = šířka volně položeného kusu
- boty vnitřní délka kutilským kovovým metrem, vždy od paty ke špičce (tj. obvykle k palci - měřidlo je v botě lehce šikmo).

PLATBA pouze předem na účet v mBank, čekám na připsání 2 pracovní dny, pak věci, o které je zájem, dávám dalšímu v pořadí. Na dobírku nezasílám.

POŠTOVNÉ není zahrnuto. Nabízím tyto možnosti dopravy:
- 65 Kč - balík do 5 kg zaslaný na výdejnu ZÁSILKOVNY
- 100 Kč - balík do 5 kg podaný na Zásilkovně a doručený na ADRESU (dopravce není možné si zvolit)
- 115 Kč - balík do ruky podaný na Zásilkovně a doručený ČESKOU POŠTOU
Odesílám podle možností, obvykle 1x týdně. Pokud potřebujete mít balíček doma rychle, prosím napište mi to hned na začátku.

OSOBNÍ ODBĚR je možný u nás doma (cca 10 minut od metra Střížkov).

Obyčejně u České pošty zasílám jen výjimečně, pokud se věc po zabalení vejde do schránky - běžná A5 obálka, větší ne. Připočítávám 3 Kč na cenu obálky. Na pobočku pošty min. do půlky září nechodím! Děkuji za pochopení :-)
Zobraz celé podmínky
Zobrazit hodnocení:
asongforfay
10. zář 2022
Dobrá domluva, vše v pořádku, děkuji.