Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Písek    2     Profil uživatelky
Milí nakupující,
děkuji za nahlédnutí do mého alba.

Věci, které nabízím, jsou po mých dětech. Snažím se vše důkladně prohlédnout a popsat do inzerátů, abych předešla nedorozumění. V případě potřeby, doplním chybějící informace nebo pošlu podrobnější fotky.
V případě, že by vybraná věc z nějakého důvodu nevyhovovala, můžete po domluvě poslat zpět. Peníze posílám ihned po obdržení balíku.

Balíčky odesílám doporučeně nebo jako cenný balík prostřednictvím České Pošty. Cena se odvíjí od velikosti, hmotnosti a hodnoty, aby byl dostatečně pojištěn. Balíky odesílám do 3 dnů po obdržení peněz na účet. Pokud peníze neobdržím do 7 dnů od závazné rezervace, rezervaci ruším a věc vracím zpět k prodeji. Zásilky neposílám na dobírku. Do postovneho pripocitavam i balne (tzn. cenu obalky, atd.) Pro větší věci je nutno si zajet osobně, alespoň si věci můžete pořádně prohlédnout :)

Věcí se potřebuji co nejrychleji zbavit (zabírají doma moc místa), proto nabízím i jinde. Předem se omlouvám, pokud se stane, že už věc bude zamluvená než inzerát stihnu odstranit.Přejí krásné nakupování ke spokojenosti všech.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva