PLUS    Strakonice    49     Profil uživatelky
Strakonice    49     Profil uživatelky
Předem děkuji všem za nákup :-) Můžem se domluvit na otevřené objednávce na týden. Můžete si nabídnout i rozumnou cenu u věcí.
VŠE NUTNO PŘEPRAT!!!!!!! Prodávám i na jiných bazárkách, tak věc už nemusí být dostupná.
Posílám Zásilkovnou za 79 kč nebo Balíkovnou za 65 Kč a nebo malé věci jako obyč. dopis za 35 kč-posílám na vaši odpovědnost v případě ztráty balíku!!!!!!
POZOR!!!!U Zásilkovny je základní balík pojištění pouze na 300 kč, tak pokud si ho chcete připojistit, písněte si- cena se navyšuje o 100kč=0,50 Kč. V případě ztráty balíku a bez vašeho přání ho připojistit, vracím pouze základní pojišť. částku. To platí i u České pošty!!!!!!!!!!!!!!!!
NEDORUČENÍ balíku-v případě že vám pojištěný balík nebyl doručený, peníze vracím, až po vyřešení reklamace a vrácení peněz na můj účet od přepravní společnosti. Pokud mně nebude reklamace uznána, peníze nevracím. VRACIM částku za zboží+ poštovné ,ale JEN DO částky , na kterou jste měli balík pojištěný-hlavně pozor u Zásilkovny( základní pojištění je 300 kč) tam pokud chcete pojistit balík na cenu, kterou platíte včetně zaslání , je třeba mně to napsat a balík dopojistim na částku co platíte.To samé i u doporučeného dopisu od pošty. Jinak pokud mně nenapíšete posílám na základní pojištění, ikdyž výše balíku je větší. Bohužel se Zásilkovnou je reklamace na hodně dlouho. Děkuji za pochopení.
NA POSTAVĚ NEFOTÍM a nefotím ani více fotek!!!!!!!! Barvy se mohou trochu lišit než je na foto,ale to neovlivnim díky foťáku.

Věci jsou dovoz Anglie. Vše nutno přeprat-to necham na Vás. Pokud jsem si jistá, že ušpinění je pratelné, věc neperu.
Pokud by se nevypralo, prosím hned pište, domluvíme se.
Na dobírku nezasílám. Na platbu čekam max. 2 dny.
Prodávám i na jiných skupinkách, tak pokud jste zde jako první zájemce, věc už může být rezervovaná jinde. O tom komu věc prodám si rozhoduji já.
Věci jsou všechny poměřené(+ -1 cm), tak se prosim řiďte naměřenými rozměry, ne vždy odpodídá vel. cedulka, ale snažim se dávat vel. dle skutečnosti.
Pokud bych na věci něco přehlédla, tak mě prosím kontaktujte ihned po doručení balíčku.
Barva může být trochu odlišná, ale to bohužel nejsem schopná vyřešit, protože jiný foťák nemám.
Sety oblečení mají přednost!!!!!

Všem moc díky , přeji příjemné nakupování a nezapomeňte-vše je jen o domluvě
Zobraz celé podmínky
janjak: RÁDA POŠLU BALÍKOVNOu a nebo jako obyč. dopis za 30 kč!!!Vše nutno přeprat, věci jsou dovoz UK a neprané.Čtěte podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

2 404 inzerátů

Aktualizováno