Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Tábor    120     Profil uživatelky
PROSÍM ČTĚTE PODMÍNKY PRODEJE!!!


PROSÍM ADMINY, ABY SE NEJDŘÍVE PORADILY SE MNOU, NEŽ NĚJAKÝ INZERÁT PŘENDAJÍ DO JINÉ KATEGORIE. JÁ TAK SVÉ POTENCIONÁLNÍ ZÁKAZNÍKY KLAMU, KDYŽ ŘÍKÁM, ŽE JE NĚCO NĚČÍM, ČÍM TO NENÍ. TÍMTO SE VŠEM KUPUJÍCÍM OMLOUVÁM, NENÍ TO MOJE VINA, ŽE INZERÁTY JSOU ŠPATNĚ ZAŘAZENÉ. ASI MAJÍ ADMINI ŠESTÝ SMYSL V TOM, CO PRODÁVÁM A VĚC ZNAJÍ LÉPE NEŽLI JÁ.

Prosím milé nakupující, mám problémy s připojením na wifi, pokud budete mít zájem o nějaké mé věci a já vám dlouho neodpovím, není to proto, že jsem nevychovaná, jen se bohužel nemůžu spojit na net. Připojuji tedy úplně dole pod podmínkami mé tel. číslo, ale prosím, aby nebylo zneužité hned po 5 minutách bez odpovědi. A poprosím jen SMS, v práci tel brát nemůžu a odpovím hned, jak to zjistím. Připojení řeším, ale není v mých silách něco, čemu nerozumím. Všem se případně dopředu omlouvám a doufám, že i tak budete u mě spokojeni. Díky za pochopení Katka

Dobrý den, vítám vás u nás a doufám, že nabízím co hledáte.


Věci které inzeruji jsou po mé rodině, některé jsou kamarádek a jsou to věci používané, vše se snažím po pravdě popsat. Inzeruji i jinde a může se stát, že věc už je prodaná nebo v rezervaci pro jinou kupující. Poprosím o shovívavost.

Věci zdarma jsou za poštu a nejsou podmíněné nějakým nákupem. pokud tedy máte zájem jen o věci za poštu nebojte si napsat.

Na platbu čekám týden, pokud se jen na něco budete ptát, očekávám odpověď, že věc chcete nebo ne. Jestli chcete počkat s platbou do mateřské, není problém. Pokud se vám zdá má cena vysoká, můžeme se domluvit, zkuste dát svůj návrh, třeba se dohodneme . Nebráním se ani výměně, jen ale za věci pro mě potřebné . Prosím, vše je o komunikaci.


Platba předem na účet, ceny bez poštovného. Někdy je poštovné nižší, než si naúčtuji, to pak doplácím ze svého, někdy zas o trochu vyšší a to opravdu nevracím !!!!!!!!!!!

Pokud se stane, že neodpovím do dvou dnů, prosím kontaktujte mne znovu. Může se stát, že zapomenu. Díky.

Holky z bazárku samoživitelek mají věci za 50%. Jen se mi prosím připomeňte.

Adresu uvádějte rovnou do objednávek nebo hned do odpovědí, děkuji. Pokud někde nejsou uvedeny míry, nebojte se zeptat, jen očekávám odpověď.

Moje adresa je Kosová Kateřina, Petrohradská 2339, 39003, Tábor 3

Číslo účtu 3022028411/5500


Příjemné nákupy, Katka


Tel.číslo pro případ nouze 605 917 269
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.