PRO    Olomouc    22     Profil uživatelky
Olomouc    22     Profil uživatelky
Vítejte v mém ochůdku:-) Oblečení, hračky, knihy atd. prodávám po svojí dceři, po pár letech nečinnosti jsem se rozhodla se opět vrhnout do prodeje oblečení a věcí,které už nevyužije. Vše se snažím dobře popsat, ale prosím o shovívavost, jsem taky pouze a jen člověk:-)

Sem tam také ze svého seconhandu,něco z mé ruční tvorby. Platbu požaduji vždy předem do 5dní od zaslání podkladů, pokud se nedomluvíme jinak, na dobírku nezasílám. Pokud platba nedojde do 5dní od zaslání podkladů, či více jak 5dní nereagujete na zprávy věc vracím opět do nabídky. .Osobní odběr v Olomouci je možný po domluvě. Prosím před nákupem u mě si přečtěte obchodní podmínky a informace o nakládání s osobními údaji, děkuji. Přeji příjemné nakupování. Katka

Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů týkající se seconhandového prodeje, prodeje mnou dělaných ručních výrobků (čepice, látkové kytky, sponkovníky atd)

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Údaje zákazníka(jméno, příjmení, adresa bydliště) přijaté na emailu lapinka.lapinka@seznam.cz budou zpracovány Kateřinou Lapišovou, IČ 02519577 výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží a zcela v souladu platných předpisů o zpracování a uchovávání dat z hlediska účetnictví(nutná archivace a uchovávání dokumentů)
Poskytování údajů zákazníka je dobrovolné a pro uzavření kupní smlouvy nutné, aby mohly být splněny veškeré náležitosti.
Nebudou zveřejňovány, poskytnuty třetím osobám(mimo přepravce tedy Zásilkovně, Balíkovně) či jinak zneužity.


Obchodní podmínky
1.1. Kupující zasláním objednávky na email lapinka.lapinka@seznam.cz stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup https://www.modrykonik.cz/market/my_bazaar/katkalapinka/.Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.
2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím na email lapinka.lapinka@seznam.cz
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající z emailu lapinka.lapinka@seznam.cz.
2.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován e-mailovou zprávou na zadanou adresu.
3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží
3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (na email lapinka.lapinka@seznam.cz.
3.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.4. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.
3.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.
4. Reklamace
4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží odpovídá danému popisu. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou další vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu neuvedené vady slevu z kupní ceny.
4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list a je zasílána elektronickou formou na email zákazníka.
4.4. Na seconhandové zboží je poskytovaná záruka 6měsíců, na výrobky ruční tvorby 24měsíců.
5. Dodací podmínky
5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u České spořitelny). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.
5.2. Zboží je odesíláno Zásilkovnou, Balíkovnou, poštovné je účtováno dle aktuálního ceníku obou přepravních společností.


Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 06. ledna 2014
Zobraz celé podmínky
katkalapinka: Zboží odesílám ZÁSILKOVNOU 80Kc/120Kc, BALÍKOVNOU 65Kc
Zobrazit hodnocení:
annarei
29. pro 2022
Děkuji za fajn obchod, moc milá paní prodávající, všem rozhodně doporučuji u ní nakoupit. Věci dle popisu za pěkné ceny. Děkuji za Vaše tipy a zkušenosti!😊👍
lois2005
21. pro 2022
Děkuji za prima rychlý obchůdek a příjemnou komunikaci 😊 Lucka
zuuuzaaa
25. lis 2022
Děkuji za bezproblémový obchůdek, oblečení odpovídá popisu, děkuji a doporučuji
misave
24. lis 2022
Rychlá domluva, vše v pořádku 🙂
meed
22. lis 2022
Jednoduchá domluva, rychlé dodání, věci v super stavu 🙂