Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Hořešovice (region Kladno)    1     Profil uživatelky
Hořešovice (region Kladno)    1     Profil uživatelky
Dobrý den,
prodávám oblečení po své dceři. Vše je vypráno, ale jelikož mám věci uskladněné ve vakuových pytlech, je někdy pomačkané (stejně předpokládám, že si každá maminka oblečení vypere a vyžehlí). Většina oblečení je ve velmi dobrém stavu - něco dcera nestihla unosit, něco neměla třeba ani jednou na sobě. Pokud se najde kousek s nějakou vadou (flek, dírky, žmolíky...), vše uvádím u inzerátu. U ceny není započítané poštovné. Posílám přes Českou poštu doporučeně, jakmile jsou peníze připsány na účet. Poštovné dle velikosti a váhy balíčku (50-80,-)...prosím, o cenách nesmlouvám, jsou pevně dané.

Chci poprosit, pokud chcete zboží přeměřit, ráda to udělám...ale co mě přivádí "do vrtule", když někomu míry zašlu a on není ani schopen napsat, že je pro něj oblečení nevyhovující (malé, velké)! Pak tu mám týden vytažené oblečení, které mohlo být dávno uložené zpět při nezájmu. DĚKUJI

Kdybyste byli spokojeni s nákupem, budu ráda za hodnocení. Pokud nastane nějaký problém, je určitě v mém zájmu ho vyřešit, nechci mít špatnou vizitku (bohužel jsem zažila jako kupující na MK dost maminek, kde problém byl a neřešily to), popisuji stav věcí pravdivě, ale může se stát, že něco přehlédnu, jsme jen lidi. Vše se dá v klidu řešit.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.