Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Ústí nad labem (region Ústí nad Labem)    110     Profil uživatelky
Ústí nad labem (region Ústí nad Labem)    110     Profil uživatelky
Prodej pouze prostřednictvím předchozí platby na účet, pokud se nedohodneme jinak (osobní odběr). Na dobírku nezasílám.
Poštovné dle tarifů ČP. Po špatných zkušennostech z ČP NEPOSÍLÁM OBYČEJNĚ, vyjímkou velmi malého zboží, jež se vejde do běžné malé obálky (např.plenkový špendlík, extendor atp.), pouze doporučeně, příp.cenný balík, balík do ruky -dle dohody. Balné s hodnotou objednaného zboží nad 100 Kč včetně neúčtuji, jinak je to 10 Kč k objednávce ( jedná se hlavně o menší objednávky odesílané doporučeně, které odesílám v bublinkových, papírových nebo iglitových obálkách). V inzerátech se snažím vše dobře popsat, přesto v případě nejasností mě neváhejte kontaktovat. Při odběru více kusů věciček samozřejmostí jedno poštovné a malý dáreček jako poděkování.
Vzhledem k tomu, že se stále množí situace, že maminky zboží chtějí a pak přestanou zcela komunikovat a já čekám týden i dva.... a nic žádám o POTVRZENÍ nebo ODMÍTNUTÍ objednávky. Na potvrzení čekám do 24 hodin, poté přenechávám dalšímu zájemci (pokud se nedohodneme jinak).
!!!!!!!!!!! Zboží inzeruji na několika serverech. Protože stále více maminek píše mám zájem, ptají se na různé věci a nakonec opět nekomunikují, nebo zboží nechtějí (a já tak přijdu o vážné zájemce) přenechávám zboží vždy tomu, kdo první závazně napíše, že jej KUPUJE (nedohodneme-li se konkrétně na pozdržení například s platbou atp.).
Prosím zboží NEMĚNÍM a na tyto nabídky nereaguji.
Děkuji za pochopení.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.