Hranice (region Přerov)    8     Profil uživatelky
Hranice (region Přerov)    8     Profil uživatelky
Milé nakupující, děkuji za Váš zájem. Zboží je většinou nošené, nebo jen ozkoušené, takže dá se říct nové.
Po domluvě možná i delší rezervace.
Balíčky odesílám hned po připsání peněz na účet, na dobírku neposílám. Na Vaše přání a Vaši zodpovědnost můžu poslat obyčejně, ale jen opravdu malé věci.
Pokud zašlete dotaz na cokoli ráda Vám odpovím, nebo poměřím, ale pokud neodpovídáte do 24 hodin, zboží vracím do prodeje, nebo přenechám dalšímu zájemci. Věci NEBERU zpět mám dostatečně popsané,nafocené a přeměřené, takže je na Vašem rozhodnutí jestli danou věc koupíte či ne. V případě zájmu můžu znovu přeměřit a poslat více fotek na email, kde nemám nafoceno víc jak jednu fotku.
Tyto stránky mám pouze pro soukromý prodej. Fotky na mých stránkách jsou mojí prací a mým vlastnictvím, takže prosím NEKOPÍROVAT!!
Po obdržení balíčku, ode mne bych Vás poprosila o zprávičku formou emailu, nebo hodnocení, že balíček v pořádku dorazil. Hodnocení ráda oplatím.
Věci NEVYMĚŇUJI, možné osobní převzetí po domluvě. Inzeruji i na jiných stránkách tak se může stát, že věc kterou si vyberete už si mezi tím zamluvil někdo jinde. Oblečení je z nekuřáckého prostředí, bez zvířat.
Děkuji za Vaši návštěvu a přeji příjemný nákup.
Od 1. 4. 2021 pošta opět zdražila pokud nemám upraveno u inzerátu pošlu v podkladech k platbě. Zásilkovna od 2.5.2022 zdražila na 79,-kč.
Hezký den Liba
Zobraz celé podmínky
libulinka296: POSÍLÁM I PŘES ZÁSILKOVNU od 2.5.2022 - 79,-Kč
Zobrazit hodnocení:
jakuja
10. led 2023
Dobrá komunikace, ochotná a milá maminka, oblečení hezké. Vše v pořádku, maminku doporučuji.
10mima
20. pro 2022
Supr obchůdek, vše proběhlo na 1*, 100% doporučuji.👍