Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Písek    8     Profil uživatelky
Dobrý den, děkuji za Váš zájem o věcičky z našeho bazárku.
Čtěte pozorně popis vystavovaného předmětu, pokud je Vám něco nejasné, zeptejte se!! Ve většině případů prodávám věci už nošené, nebo použité, proto si prosím Vás uvědomte, že z těchto věcí nové už neuděláte!!
Platbu na účet očekávám do 5 dnů, pokud se PŘEDEM nedomluvíme jinak. ( v opačném případě uděluji negativ)
Budu-li nucena z jakého koliv důvodu udělit negativní komentář, a nebo nebudeli obchod probíhat podle mých představ, vkládám si Vás na černou listinu, a další obchody semnou již nebudou možné.
Balíček odesílám rozvěž do 5 dnů, po připsání částky na účet (dávám si na to stejný čas, jako máte Vy na platbu.)
O ceně a poštovném nesmlouvám!
Co se týká částky za poštovné, možná se Vám bude zdát vysoká, ale uvědomte si, že to není pouze poštovné, ale i balné. Bohužel i balící a obalové materiály něco stojí.
Poškozené balíčky, zpět neberu. Každý balíček který odesílám je pojištěn, proto v případě, že Vám přijde poškozen, rozlepen apod. Než ho přeberete od pošty, nebo kurýrní služby s nimi sepište reklamaci a vše pečlivě nafoťte, po té si balíček převezměte a uplaňujte reklamaci!
Pokud nechcete akceptovat mé podmínky prodeje, nenakupujte u mě, prosím. Nechci po té řešit nějaké nedorozumnění.
Prosím o férové jednání, pokud by byl nějaký problém! Vše se dá řešit!! Neváhejte mě prosím kontaktovat. Děkuji za pochopení a doufám, že veškeré obchody budou probíhat ke spokojenosti obou stran. :)
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva