Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Brno-Jehnice    1     Profil uživatelky
Brno-Jehnice    1     Profil uživatelky
Milé maminky, vítám vás v mém bazaru! Prodávám zde věci z mého těhotenství a po dceři. Inzeruji i na jiných bazarech. Pro usnadnění komunikace přidávám několik informací.
Snažím se uvádět přesný popis, míry, odkazy na relevantní webové stránky, aby jste si o věcech mohly udělat obraz, na dotaz poměřím, doplním informace, reálný stav se snažím zohlednit v ceně. Přes veškerou mou snahu o férové jednání se může stát že nějakou drobnou vadu přehlédnu. Proto si myslím, že oboustranně nejlepší je osobní předání, kdy si zboží můžete samy prohlédnout a eventuální nejasnosti vyřešíme na místě. Osobní předání je možné v Brně- městě.
Zboží ráda odešlu Českou poštou jako doporučené psaní anebo některou z balíkových služeb, poštovné hradí kupující, číslo zásilky vám sdělím. Jako obyčejné psaní / balím posílám jenom na výslovnou žádost kupující. Odesílám co nejrychleji po obdržení platby na můj účet, na dobírku zásadně neposílám.
Zboží na výslovnou žádost kupující rezervuji maximálně 3 dny, pokud se do té doby nedomluvíme dál, uvolním pro případné další zájemce. Na platbu také čekám 3 pracovní dny od doby, kdy zájemci sdělím platební údaje. Samotnou zprávu anebo dotaz na zboží neberu jako rezervaci!
Při odběru více věcí najednou se ráda domluvím na slevu, případně si vyberete nějakou levnější věc z mé nabídky jako dárek.
Děkuji za přečtení podmínek a přeji příjemné nakupování!
Zobraz celé podmínky
Zobrazit hodnocení:
lyzoll
26. čer 2020
Super rychlá domluva. Moc děkuji za obchůdek, gumáčky jsou perfektní 🙂
magdol
26. čer 2020
Take dekuji za rychle a prijemne jednani😀
zuzkaj77
13. dub 2020
Rychlé jednání, doporučuji. Vše bez problémů.
magdol
13. dub 2020
Take moc dekuji!
lenatko91
12. bře 2020
Výborná komunikace, rychlé dodání. Rozhodně doporučuji a děkuji za obchůdek 😊
magdol
12. bře 2020
Dekuji take!
normalnimatka
6. lis 2019
Blesková komunikace i odeslání. Doporučuju🙂