Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Písek    0     Profil uživatelky
Poštovné doporučeně (po platbě předem na účet) od 60Kč dle váhy a objemnosti balíčku

!!! PŘI KOUPI VÍCE KUSŮ ZBOŽÍ PLATÍTE VŽDY JEN JEDNO POŠTOVNÉ !!!

Dobrý den,
věnujte prosím pozornost zde uvedeným informacím a obchodním podmínkám.
Nejsem zásilkový obchod ani firma, prodávám pouze zboží mnou koupené a nošené mými dětmi, které chci poskytnout dál formou bazaru. Zboží je použité, ale i nové. Stav zboží, velikosti, rozměry apod. jsou uvedeny pravdivě a s co největší přesností, abych předešla případným nedorozuměním. Pokud uvádím, že zboží je nové - je opravdu nové, nenošené/nevyužité.

Před závaznou rezervací si prosím rozmyslete, zda máte o předmět opravdu zájem. Případně pošlete jakýkoli dotaz, pokud máte nějaké nejasnosti či otázky, požadavek na další foto, přeměření apod. Snažím se odpovídat obratem.

Po provedení rezervace Vám bude zaslán email s informacemi o platbě. PLATBA je možná pouze převodem NA ÚČET PŘEDEM. Na dobírku z důvodu špatné zkušenosti s nevyzvednutými zásilkami nezasílám. Osobní převzetí je možné pouze u objemných předmětů, které nelze zaslat poštou nebo by bylo poštovné příliš drahé - vždy uvedeno v inzerátu. Prodej typu - VYMĚNÍM - NEDĚLÁM.

Peníze včetně poštovného prosím zašlete na uvedený účet. Platbu označte do zprávy pro příjemce VAŠÍ PŘEZDÍVKOU NA webu emimino.cz nebo vaším JMÉNEM.

Poštovné se pohybuje mezi 60-100 Kč (doporučeně / cenný balík / balík do ruky) - při ztrátě ručím vrácením 100% částky. Výše poštovného je pevně daná a zahrnuje i balné. Pouze na Vaši vlastní žádost lze poslat obyčejně - za ztrátu zásilky v tomto případě ale nijak neručím!!!

Na platbu čekám max. 7 dní, jiná dohoda je možná pouze po vzájemné domluvě. Pokud tak neučiníte, předmět dávám k prodeji znovu a bohužel se to objeví i ve vašem hodnocení - je škoda blokovat věci jiným zájemcům.

Zásilku posílám vždy nejdéle do týdne od přijetí platby, většinou za 1-4 dny.

Po obdržení zásilky budu ráda za informativní email od Vás, abych věděla, že jste zboží v pořádku obdrželi! Podací lístek z pošty uchovávám maximálně měsíc, proto neváhejte a v případě jakéhokoli problému s nedoručením mě ihned kontaktujte!!! Po uplynutí této doby, lístky likviduji a na zásilku se pak nevztahuje žádná záruka.

Upozorňuji, že zboží zde zakoupené není možné reklamovat z důvodu nesprávné velikosti, barvy atd., zboží nevyměňuji a (pokud není uvedeno jinak) nevztahuje se na něj žádná záruka. Pokud se ve výjimečném případě domluvíme na vrácení zboží, bude Vám po přijetí zboží vrácena pouze částka za zboží - bez poštovného.

Děkuji, že jste věnovali pozornost mým obchodním podmínkám a předem děkuji za zájem o mé zboží.

Pěkný den, Lenka.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.