Kuřim (region Brno)    110     Profil uživatelky
Kuřim (region Brno)    110     Profil uživatelky
Vítejte v mém bazaru.
Nabízené zboží se snažím co nejlépe vyfotit i s případnými vadami či nedostatky a detailně popsat,. V případě potřeby zašlu další rozměry nebo zodpovím otázky. Zboží zasílám vyčištěné, vyprané. O ceně dále nesmlouvám, pouze v případě odběru většího množství věcí se můžeme dohodnout na slevě, vše po vzájemné dohodě.

Pokud máte o zboží zájem, automaticky ho pro vás 3 dny rezervuji. Pokud do té doby nepotvrdíte platbu nebo neodvoláte váš zájem o zboží, uvolním ho pro další zájemce. Proto, prosím, napište, ikdyž si nákup rozmyslíte, chápu to, ale chci to vědět. Zboží vám ráda rezervuji déle nebo počkám na platbu apod., vše ale po dohodě a maximálně 14 dní. Platba probíhá na účet předem, o přijetí platby i odeslání balíčku vás vždy informuji.

Balné nepočítám, pouze u balíků větších rozměrů a nad 300 kč (konkrétní cena ve zprávě přímo ke zboží), poštovné dle váhy a rozměrů podle tarifu ČP, doporučeně, na vaše přání mohu zaslat i obyčejně, ale za doručení neručím. Placaté věci levněji jako doporučené psaní, u více kusů samozřejmě za jedno poštovné, opět dle rozměrů. Při přeplatku nebo nedoplatku nevracím ani nežádám doplatek, někdy bohužel záleží na lidech za přepážkou a cena není přesně podle tarifu na internetu - většinou jde ale o koruny, takže to neřeším. Osobní odběr možný po dohodě v Brně (ideálně okolí Krpole nádraží, Lesná nádraží, nárazově centrum) nebo Kuřimi bez platby poštovného.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

74 inzerátů

Aktualizováno