Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Cvrčovice (region Kladno)    22     Profil uživatelky
Cvrčovice (region Kladno)    22     Profil uživatelky
Dobrý den maminky,
věcičky se snažím co nejlépe popsat..v případě jakýkoliv dotazů ráda odpovím..platbu prosím posílat na účet, po připsání peněz odesílám balíček většinou do 2dnů....je také možné si věcičky po domluvě osobně vyzvednou..
Poštovné dle tarifu..Maminky POZOR!!!!! od 1.2.2018nám pošta opět zvedla poštovné,takže nebudu oopravovat u jednotlivých inzerátů poštovné,ale přičtu Vám to pak při odesílání..děkuji za pochopení...
Při odběru většího množství věciček je možné se domluvit na cenách..
Maminky,vzhledem k tomu,že NOVĚ se musí zařazovat i barvy do podmínek prodeje,nejsem schopna dle nabízených barev nakombinovat barvy..raději se řiďte fotkami,popř. si písněte,pokud byste měly nějaké pochybnosti..
Prosím Vás nežádejte mě neustále o slevu či nižší poštovné.. slevy jsou na mém uvážení, popř. se dá domluvit při větším odběru.. a poštovné opravdu za Vás hradit nebudu..děkuji za pochopení..na případné nabídky JIŽ NEREÁGUJI ..a rovnou ANULUJI zájemce.. Nabízím věcičky i jinde, je možné, že je věc prodaná.
Přeji příjemné vybírání..Monun
Milé nakupující,vzledem k tomu,že nám pošta zase změnila od 1.3.2019 a i 2020 poštovné. Tak uvedené poštovné u inzerátu nebudu měnit,ale bude změněno až v podkladech.
Balíčky je možno posílat i přes ZÁSILKOVNU od 65Kč dle velikosti..
Děkuji za pochopení .Monun
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

134 inzerátů

Aktualizováno