Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mladá boleslav (region Mladá Boleslav)    38     Profil uživatelky
Mladá boleslav (region Mladá Boleslav)    38     Profil uživatelky
Dobrý den,
prodávám oblečení a věci, které už doma nevyužijeme. Vše se snažím popsat co možná nejlépe dle stavu dané věci (ať už se jedná o věc více nošenou, s flíčkem či téměř novou nebo úplně novou) i nafotit. Oblečení je vyprané (bez aviváže) a vyžehlené, pokud není uvedeno jinak.
Platbu požaduji předem na účet. Poštovné v ceně není, snažím se ho počítat dle sazebníku ČP. Dohoda o ceně možná příp. množstevní sleva. Budu ráda, když si vyberete více věcí.
Věci rezervuji pro případného zájemce max. týden, pokud do týdne neobdržím platbu a zájemce se neozývá, věc uvolňuji dále k prodeji.
Upřednostňuji zaslání doporučeně, obyčejně pouze na plné riziko kupujícího, v případě ztráty balíčku je to bez náhrady z mojí strany i ze strany pošty. Je možný osobní odběr v Mladé Boleslavi. Na dobírku nezasílám.
POZOR: inzeruji ještě na dvou dalších bazarech pro zvýšení šancí na prodej, takže se občas může stát, že je něco už zamluvené pro někoho jiného. V tom případě se Vám moc omlouvám.
Děkuji za Váš zájem nakoupit u mne.

PS: od zimy 2016/2017 dále prosím o Vaši trpělivost, někdy se stane, že i 2-3 i více večerů po sobě z důvodu nedostatku času či velké únavy (z důvodu chronické nemoci) nejsem u PC. Inzerci totiž řeším až po nocích, když děti spí. Internet v mobilu nemám.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

51 inzerátů

Aktualizováno