Zlín    15     Profil uživatelky
Milé slečny, maminky :-)

Vítám Vás v mém obchůdku. Oblečky, které prodávám, je použité naší rodinou nebo naopak úplně nové (nevhodné dárky, či špatně zvolená velikost). Zboží jsme pořídili v kamenných obchodech jak u nás, tak i v zahraničí (Anglie, USA).

REKLAMACE
Reklamace se vztahuje pouze na nové zboží, na použité zboží se nevztahuje. Pokud je na oblečení nějaká vada, tak na to upozorním, popř. detailně vyfotím. Jestliže se stane, že přijde balíček v porušeném stavu, sepište, prosím, s poštou reklamační protokol. Na pozdější reklamace neberu zřetel.

PODMÍNKY PRODEJE
Podmínky jsou stejné jako u většiny prodávajících. Platbu očekávám do 7 dnů od Vaší objednávky, pokud se nedomluvíme jinak. Prosím Vás také o informaci, že jste platbu odeslali - pokud se z nějakého důvodu Vaše platba zdrží, dejte mi, prosím, vědět. Nezaplacené rezervace ruším po 7 dnech.

ZPůSOB DODÁNÍ
Poštovné dle sazebníku České pošty. Pozor!!! Od 1. 3. 2019 bylo zdraženo poštovné. Bohužel jsem nestihla poopravovat všechny inzeráty, cenu poštovného upřesním v odpovědích na nabídky. Děkuji za pochopení.
Upřednostňuji zasílání zásilek doporučeně, ale nebráním se ani posílání balíčků na dobírku. Při platbě na dobírku ale požaduji nevratnou zálohu minimálně 150 Kč (podle druhu zásilky) splatnou předem na účet. Je to kvůli zákaznicím, které si nevyzvedávají balíčky na poště.

Při platbě předem na účet do poznámky, prosím, napište název inzerátu.
Po připsání penízků na účet Vám balíček v nejbližším termínu pošlu (zboží zasílám 2krát týdně). Sdělím taktéž v e-mailu.

Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se.

Příjemné nakupování.... :-)
Iv
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

571 inzerátů

Aktualizováno