Používáme cookies. Více informací zde. OK
V bazaru nabízím různé věci, které nevyužijeme. Máme velmi malý byt, proto některé věci musí z domu, byť by byly prodány pod cenou. Některé věci jsou nové, jiné používané. Snažím se věc vždy co nejpřesněji popsat. U oblečení mnohdy chybí cedulky a tak je velikost odhadnutá (tato informace je vždy v popisu uvedená). Pokud si nebudete jistí velikostí, klidně napište, ráda věci v hodnotě nad 100 Kč přeměřím ;) Pokud Vám přijde cena příliš vysoká, navrhněte kolik jste ochotni za věc dát, můžeme o tom jednat. Nicméně bych byla ráda, kdyby se mi alespoň částečně vrátil čas, věnovaný docení a zadávání inzerátů... Jsme NEKUŘÁCKÁ domácnost. A pokud vás něco zaujme, neváhejte, protože inzeruji i na jiných serverech ;)

Doručení věcí:
Nerada podporuji zkostnatělou instituci jménem Česká pošta a proto preferuji zasílání zásilek přes Zásilkovnu. Osobní předání v Praze je možné po domluvě. Poštovné a balné je jednotné, 79 Kč doporučeně. Obyčejně nezasílám. V rámci ekologické udržitelnosti balím věci většinou do již použitých obalů. Chcete-li obaly nové, dejte mi vědět a můžeme se domluvit. Věci odesílám většinou do dvou dní po přijetí platby, o průběhu vždy informuji. Osobní předání je možné u mě v kanceláři (cca 8 minut od metra Ládví). Při nákupech nad 500 Kč je možné osobní předání na trase metra C (ve stanicích Prosek - Hlavní nádraží).

Platba:
Preferuji platbu předem, převodem na účet anebo v hotovosti při předání. Nebráním se přijmout stravenky nebo jiné komodity :) Do poznámky platby pište prosím svůj nick, bez této informace může dojít k prodlevě ve spárování platby a odeslání objednávky. Sbíráme Kinder vajíčka, takže se můžeme domluvit na výměně věcí za kinder hračky nebo vajíčka :)

V některých zprávách mohu být stručná, protože odepisuji z mobilního zařízení. Hodně cestujeme, proto pokud neodpovídám, mějte prosím strpení, vše vyřídím jen co budu připojená ke stabilnímu internetu :) Děkuji za pochopení.
V bazaru nabízím různé věci, které nevyužijeme. Máme velmi malý byt, proto některé věci musí z domu, byť by byly prodány pod cenou. Některé věci jsou nové, jiné používané. Snažím se věc vždy co nejpřesněji popsat. U oblečení mnohdy chybí cedulky a tak je velikost odhadnutá (tato informace je vždy v popisu uvedená). Pokud si nebudete jistí velikostí, klidně napište, ráda věci v hodnotě nad 100 Kč přeměřím ;) Pokud Vám přijde cena příliš vysoká, navrhněte kolik jste ochotni za věc dát, můžeme o tom jednat. Nicméně bych byla ráda, kdyby se mi ales
Zobrazit hodnocení:
Rychlé , komunikace super . doporučuji
Vše perfektní, děkuji!
Doporučuji, spokojenost 👍
rychlá a příjemná komunikace, bleskové odeslání, šátek odpovídá popisu i obrázku, vše proběhlo v pořádku, mohu jen doporučit 🙂
príjemná komunikácia, rýchle odoslanie, všetko ok ... určite odporúčam 🙂
Moc milá a ochotná prodávající, rychlé vyřízení a zboží jako nové. Mockrát díky a ráda doporučuji! 🙂
Skvela komunikace, ochotna prodavajici. Mohu jen doporucit🙂