Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
České Budějovice    0     Profil uživatelky
České Budějovice    0     Profil uživatelky
Dobrý den, děkuji za projevený zájem o nabízené zboží.
Dotazy ke konkrétnímu zboží Vám ráda zodpovím. Korespondenci k prodeji/koupi kontroluji 1 až 2 krát v týdnu. Pokud na odpověď nereaguji hned, prosím o pochopení a o strpení.
Vaše dotazy nejsou rezervací a ke koupi Vás nezavazují. V případě, že chcete zboží REZERVOVAT, prosím, uveďte to ve zprávě. Zboží rezervuji 48 HODIN, pokud se nedohodneme jinak. Po 2 dnech je zboží uvolněno k prodeji dalším zájemcům.
V případě, že si vyberete více zboží z mých inzerátů, prosím, odpovězte na KAŽDÝ inzerát, aby ostatní zájemci viděli, že o danou věc již někdo projevil zájem - tudíž nemusí být dostupná.
V momentě, kdy se domluvíme na obchodu a platbě, obdržíte číslo účtu, kam poslat peníze. Na platbu čekám max. 5 pracovních dnů, když není domluveno jinak. Platbu přijímám předem na účet.
Samozřejmě se může stát, že dojde k situaci, že si kupující svou objednávku rozmyslí. Považuji za seriózní jednání tuto skutečnost bez odkladu oznámit a objednávku zrušit.
Zboží odesílám do 3 pracovních dnů po obdržení platby, nejčastěji PPL. Pokud preferujete dodání zboží přes Zásilkovnu, domluva je možná. Cenu za dopravu/poštovné uvádím v inzerátech. Při odeslání zboží Vám zašlu číslo zásilky. Následně prosím o zprávu, jakmile bude zboží doručeno a zda je v pořádku. Osobní předání po domluvě v Českých Budějovicích a okolí.
Nabízím k prodeji oblečení a věci po svém dítěti, domácnost nekuřácká a bez domácích mazlíčků.
Pozn. k obuvi: boty nosilo dítě, které nemá žádnou vadu nohou. Obuv je čistá, pravidelně impregnovaná.
Pozn. k outdoor oblečení: oblečení vypráno a ošetřováno speciálními prostředky na outdoor.
Výměnu zboží neakceptuji.
Zboží inzeruji i na jiných serverech, může se stát, že jsou v rezervaci jiným zájemcem.
Budu se těšit na společný obchod. Pěkný den!
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.