Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
    12     Profil uživatelky
Dobrý den,
děkuji za projevený zájem o nabízené zboží. Jakékoli dotazy ke zboží ráda zodpovím. Prosím jen o trpělivost, může se stát, že na první zprávu od zájemce nezareaguji obratem. Na internetu jsem pouze prostřednictvím pc, nikoli mobilního telefonu, a tomu odpovídá frekvence mých návštěv zde na MK (obvykle 1x denně). Jakmile zájem (dotaz, objednávku) zaznamenám, budu se snažit o co nejrychlejší vyřízení, proto prosím o oboustrannou komunikaci. Upozornění: Dotazy na zboží nepovažuji za závaznou objednávku! V případě, že o zboží během zodpovídání těchto dotazů projeví závazný zájem někdo jiný, přenechám věci obratem jemu. Děkuji za pochopení.

Zboží odesílám dle domluvy buď obyčejně, nebo doporučeně, podle tarifu České pošty. Za obyčejně odesílanou zásilku neručím, riziko ztráty na sebe bere kupující. Na dobírku nezasílám. Platbu očekávám do týdne předem na účet a zboží odesílám do tří dnů po připsání. Po dohodě možný i osobní odběr v Písku, v tom případě platba v hotovosti.

Prodávám použité zboží a jeho stav se snažím podrobně a co možná nejpřesněji popsat. Jsme krátce po stěhování, zboží je sice vyprané, původně i vyžehlené, ale teď někdy "zvalchované" přepravou v krabicích. Z časových důvodů nejsem nyní schopná s tím nic udělat. Děkuji za pochopení.

Prosím o označení každého kousku, o který máte zájem. Tj. po rozkliknutí daného zboží je vlevo dole kolonka " Napiš prodávajícímu ". Zde prosím stačí krátká poznámka "beru", "koupím" nebo něco v tom smyslu.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.