Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bolehošť (region Rychnov nad Kněžnou)    3     Profil uživatelky
Bolehošť (region Rychnov nad Kněžnou)    3     Profil uživatelky
Dobrý den, milé maminky,

srdečně Vás vítám a děkuji Vám za Váš zájem o mé inzeráty :-)

Prodávám oblečení po synkovi a dcerce, většinou pouze věci ve velmi pěkném stavu (top stav pro nošené oblečení, byť zcela v pořádku, nepoužívám), vyprané v dětském pracím prášku, skladované v suchém a NEKUŘÁCKÉM :-) prostředí. Poškozené věci na bazárek nedávám. Pokud je někde nějaká drobná vada, která není na překážku nošení, samozřejmě na ni upozorním a detailněji nafotím a také zohledním v ceně. Pokud budete chtít, dofotím ještě dle Vašeho přání či přeměřím.

Oblečení rezervuji 3 dny, pokud se nedomluvíme jinak. Platbu na účet od zaslání podkladů očekávám do 7 pracovních dnů, poté Vaši rezervaci ruším a dávám k dispozici dál.

Po připsání platby na účet zboží zasílám do 2 pracovních dnů ( s ohledem na otevírací dobu naší minipošty) - dle platných tarifů ČP a pouze doporučeně.
Po předchozí špatné zkušenosti na dobírku nezasílám. Po domluvě mohu počkat a rezervovat do zaslání mateřské či RP. Bohužel se mi stalo, že zásilka odeslaná na žádost kupující obyčejně, nebyla doručena ani dohledatelná. Je to nepříjemné pro obě strany, proto už balíčky odesílám pouze doporučeně. Děkuji za pochopení.

V případě jakýchkoli nejasností, nedostatků či komplikací Vás prosím o kontakt nejprve do zprávy, vše se dá v klidu vyřešit.

Ještě jednou děkuji za Váš zájem, přeji příjemné nakupování a hezký den :-) Šárka
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.