Týniště nad Orlicí (region Rychnov nad Kněžnou)    56     Profil uživatelky
Týniště nad Orlicí (region Rychnov nad Kněžnou)    56     Profil uživatelky
Vítám Vás na mém bazárku!

Prodávám primárně věci po svých holčičkách a pár kousků po sobě...nejvíce bych uvítala, kdyby někdo z okolí chtěl přijet vybrat si osobně větší množství. Pak jsem ochotna opravdu hodně zlevnit a věci přenechat za pár korun. Mám od velikosti 50, zatím do 68.

Doprodávám také věci z dovozu z Anglie a Německa. Nejde ale o žádné věci z lisovaných balíků - vybírala jsem krásné nové kousky z outletů nebo nejvyšší bazárkovou jakost, tzv.cream. Každý kousek překontrolovávám, takže případné vady objevím, pravdivě popíšu a cenu vždy přizpůsobím. Tyto věci z dovozu prodávám na IČO, při osobním přijetí peněz přes EET!
Některé věci nabízím zdarma ("daruji")...platí, že maximálně jedna věc zdarma k jednomu placenému nákupu.

Zasílám nejčastěji přes poštu doporučeně (cca 58 Kč), možno se dohodnout i na dobírce nebo obyčejném psaní (27 Kč, lze v případě menších balíčků, max jedno tričko, body, legínky apod). Větší balíky dle tarifů ČP nebo přes Zásilkovnu. Tam vás to vyjde na 65 Kč při zaslání na pobočku :). Po dohodě možno osobní převzetí v HK a blízkém okolí (Třebechovice p. O., Týniště n. O., Všestary), popřípadě v Praze (tam však jezdím max. 2x do měsíce).

Jsme nekuřácká rodina. Nabízím věci za cenu odpovídající jejich stavu. Kdyby se stalo, že nějakou vadu přehlédnu, určitě se domluvíme na řešení. Odesílám do 3 pracovních dnů od toho, co dorazí peníze na účet.

Vzhledem k nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) vás jen chci ujistit, že Vaše adresy nepoužívám k žádnému jinému účelu než tomu, abych Vám mohla zaslat Vámi zakoupené zboží. Neuschovávám je tedy a ani nešířím.

AKCE navrhni si cenu platí především na doprodej bazárkových věcí. Na věci po holkách, ne-oblečení (povlečení a tak) atd spíše ne, to už si myslím levněji skoro nejde...vše je ale o domluvě :)

Moc se těším na obchůdky s vámi :)

Šárka
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

609 inzerátů

Aktualizováno