Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Teplice    1     Profil uživatelky
Vítám Vás na mém bazárku.
Prodávám zde hlavně oblečení po mém synovi a dceři, a také obuv. Víceméně mám oblečení v "mixech" a to z důvodu, že se dle mého ani pro jednu stranu (tedy hlavně pro kupujícího) nevyplatí kupovat po jednom kuse vzhledem k cenám poštovného.
Aby cena poštovného byla co nejnižší, můžu posílat i přes Zásilkovnu (cena poštovného bez dobírky je pro Vás 65 Kč a lze zaslat zboží až do hmotnosti 4 kg a do maximálního součtu rozměrů zásilky 120 cm). Využívám i Českou poštu (mám zákaznickou kartu a využívám i elektronické podání, abych se dostala na co nejnižší cenu poštovného). U některých inzerátů je cena včetně poštovného. U některých inzerátů jsem ochotna zaplatit půlku poštovného-vše je věcí dohody.
Pokud Vás zaujme nějaký inzerát a chtěla byste vědět více informací o zboží, ráda vyhovím. Není to vždy hned, již chodím do práce a mám čas až večer, když děti usnou (takže případné měření, focení apod. až po uspávání :-) ).
Budu se těšit na případné zájemkyně.

Upozornění:
Některé oblečky z mixů již nejsou. Mění se tak cena mixu. Lze kupovat i jednotlivé oblečky z jednotlivých mixů a kombinovat si je dle vašeho vkusu.
Markéta
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

40 inzerátů

Aktualizováno