Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Klatovy    15     Profil uživatelky
Klatovy    15     Profil uživatelky
Dobrý den, čtěte prosím prodejní podmínky, vztahují se na vše co prodávám. Prosím o strpení, malinko nestíhám.


Vítejte :-) ... věci odesílám 2x týdně, většinou pondělí a pátek, občas stíhám ve středu :-)

Milé nakupující, v poslední době je snad modním trendem se na něco dotazovat, nebo napsat, že máte zájem , já zašlu odpověď, nebo podklady k platbě a Vy se již neozvete, prosím, nakupujte tedy pouze v případě, že máte opravdu zájem, jelikož jinak je to ztráta mého i Vašeho času.

Věci, které nabízím k prodeji jsou většinou použité. Najdou se i nové nevyužité kousky, stav uvádím takový jaký vidím, doplňuji fotografiemi, kupujete tak jak je na fotce. Prodávám vše dle § 501 obč. zák. jako předmět „jak stojí a leží“.

*Oblečení je kupované většinou nové a běžně nošené, ale také se najde i zakoupená věc použitá, která je dále k užitku.
Prodávám použité za dobré ceny, na oblečení slevy nedávám a z časových důvodů nemohu přeměřovat, odpovídá velikostem, jenž uvádím. V případě výběru více kusů se můžeme domluvit na lepší ceně - napíšete -li si o ni.

* věci zasílám po platbě předem na účet ( prosím informujte mne o odeslání platby ) - čekám max.3dny, pak dávám zpět do prodeje, pokud si rezervujete věc, prosím pouze na jeden den, pokud potřebujete více dní a během těchto dní o inzerát projeví zájem někdo jiný informuji Vás o tom, a předmět má právo zakoupit ten, kdo jej může ihned zaplatit. Bohužel se mi často stalo, že si věc rezervují maminky co pak nekomunikují. Pokud si necháte zaslat číslo účtu a pak nezaplatíte, nebo nekomunikujete, dávám hodnocení po 5-ti dnech!

* na dobírku nezasílám, pouze pokud zašlete předem poštovné. Co se týče poštovného, je vedeno jednotlivě věcí, bohužel ČP od 1.února opět zdražovala, a nemohu měnit poštu každého inzerátu, počítejte prosím tedy za poštovné o nějakou korunku tedy více. Děkuji za pochopení.

* věci pouze prodávám - neměním za jiné s jinými uživatelkami modrého koníka

* věci jsou bez záruky ( tedy bez záruční doby, bez poservisního servisu apod.)

* Boty jsou většinou pouze po jednom dítěti, ale bydlíme na vesnici a dcera je dost živočišná, takže je hodně na vzhledu zničí - jsem ochotná i slevit na ceně. U bot přeměřuji vnitřní stélku metrem a měřidlem plus12. Než zakoupíte obuv, přeměřte si nohu, boty zpět neberu. Děkuji za pochopení.

Věci vystavuji, dávám do vakuových pytlů a krabic, tak jak odrůstáme, nebo je již nepotřebujeme a dále je uskladňuji, proto mohou být třeba pomačkány, nemusí již tolik vonět, ale každá máma jistě věc přepere, či opláchne, než ji dá svému dítku.

Upozornění: Než přeberete balíček od pošty, podívejte sem zda nevykazuje známky poškození, pokud ano, trvejte na sepsání škodné události.
Danou věc si po vybalení prohlédněte. Máte -li pocit, že jste s něčím nespokojeni, informujte mne o tom ihned vnitřní poštou, (věci prohlížím, ale jsem jen člověk, mohu něco přehlédnout) nebo vzkazem pod inzerci. Pozdější reklamace nebudou uznány!!!!!!!

Nejsem půjčovna věcí, proto pochopte, že věci zpět neberu.

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami, které možná působí tvrdě, ale jsou zde právě proto, aby odradily kupující se špatným úmyslem. Jednám s Vámi slušně a prodávám ještě na jiném bazárku, může se stát, že věc je již prodána, jen jsem nestihla smazat, děkuji za pochopení.

Nejsem výrobce věcí a neprodávám pod IČ , jakoukoliv infomaci, kterou sděluji o parametrech, nebo funkcích věci si můžete ověřit u prodejců co se zabývají prodejem, nebo výrobou dané věci, v inzerci uvádím to co o zboží vím, nebo si myslím a Vy máte právo se na cokoliv zeptat. Též si pravdivost údajů můžete ověřit, nabízím i osobní předání a prozkoumání věcí na místě po předchozí domluvě - můžete tak zjistit, zda Vám věci k sobě ladí, osahat si je, prohlédnout, vyzkoušet a pak teprve zakoupit. Děkuji za pochopení.

Inzerát mažu v momentě, kdy zjistím, že byla věc doručena, jelikož Vás žádám o napsání vzkazu, že je vše v pořádku, předpokládám, že tak je a jen jste zapomněla odepsat :-)

Bohužel další upozornění: Zjistila jsem, že jsou bohužel i takové maminky, které si objednají podobnou věc od více maminek a pak si vyberou tu lepší a zbytek vrací zpět s údajnou vadou a chtějí proplatit i poštovné. Já jsem ochotná Vám vzít věc zpět, pokud jsem přehlédla nějakou vadu, ovšem, co považuji já a vy za vadu může býti rozdílný pohled, po domluvě jsem schopná ji vzít zpět, ale zasíláte ji zpět na vlastní náklady a já Vám vrátím zpět pouze platbu za věc, nikoliv i za poštovné, nebo další poštovné a to jen, odešlete -li hned nadcházející, nebo tentýž den zpět, později reklamaci neuznám. Máte možnost osobního odběru, nejste -li si jisté nákupem přes internet, můžeme se sejít osobně.

Přeji hezký den a děkuji za nákup :-)
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.