Poděbrady (region Nymburk)    26     Profil uživatelky
Poděbrady (region Nymburk)    26     Profil uživatelky
Dobrý den,

vítám Vás ve svém bazárku. Prodávám obuv a oblečení po dcerce ve vel. 50 - 146, synovi ve vel. 50 - 128, knihy, dětské potřeby a hračky, oblečení těhotenské a dámské, ze kterého jsem "vyrostla" nebo ho nestihla unosit.
Nabízené věci jsou vyprané a mám je uskladněny v krabicích v šatně, bez zvířat a v nekuřáckém prostředí. Většina oblečení je nošená a snažím se nafotit je co nejlépe, aby jste měli reálnou představu o jejich stavu. Viditelné vady se snažím také svědomitě popsat.

PIŠTE MI PROSÍM VÁŠ KOMENTÁŘ SE ZÁJMEM KE KAŽDÉ FOTOGRAFII ZVLÁŠŤ. JE TO PŘEHLEDNĚJŠÍ PRO MNE I PRO VÁS. DĚKUJI.

Pokud si rozmyslíte, že si věc nakonec nevezmete, napište mi, nic se přeci neděje. Dotazy na stav nebo míry oblečení neberu jako závaznou rezervaci. Zboží rezervuji 3 dny a taktéž 3 dny čekám na platbu. Balíčky odesílám 2x týdně. Na dobírku po špatných zkušenostech bohužel nezasílám. Osobní předání je možné v Poděbradech, po domluvě i v Praze - metro Vysočanská nebo v Kroměříži.

Ceny zboží jsou vždy uvedeny bez poštovného.

Respektujte, prosím, podmínky prodeje, uvedené ceny a výši poštovného, pokud je reálné poštovné nižší než mnou naúčtované, přeplatky posílám zpět.

Děkuji za Váš zájem a nákup. Veronika
Zobraz celé podmínky
svadlenka_v: Zasílám na pobočky Zásilkovny za 80 Kč/balík. Pište pouze, pokud chcete věc opravdu koupit. Děkuji
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

791 inzerátů

Aktualizováno