Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Kladno    2     Profil uživatelky
Kladno    2     Profil uživatelky
Vítejte na mé stránce, kde prodávám dámské i dětské oblečení a botičky.
U každého inzerátu píšu veškeré informace, které mě napadnou, ale pokud i tak budete mít nějaké dotazy, klidně se ptejte. Věci se snažím fotit i na sobě, pokud to lze. U věcí, které mi jsou hodně malé, to bohužel nelze.
Výměna je možná pouze u věcí, které jsou takto označeny. Pokud daná věc nemá označení pro výměnu, můžete se na výměnu samozřejmně zeptat, ale spíše s tím nepočítejte :) Měním pouze kus za kus.
Jakmile odešlu podklady k platbě, automaticky rezervuji danou věc na týden - pokud do té doby peníze nepřijdou na účet nebo se neozvete, že máte s platbou prodlení, dávám věc opět k prodeji a znovu pro daného uživatele věc nerezervuji.
Negativní komentář uděluji v případě, že si danou věc rezervujete (viz. výše) a poté se již neozvete.
Balíčky odesílám jako Doporučené psaní nebo Doporučený balíček. Pokud by někdo chtěl i Obyčejnou poštou (a rozměry to dovolí), pak nejsem proti, ale je to na Vaši zodpovědnost. Do poštovného zahrnuji i balné (cca +2,-).
Věci můžu předat i osobně (Kladno, Rokytnice v Orlických horách a okolí).
Balíčky se snažím odesílat co nejdříve to lze, nejpozději však třetí den od přijetí platby.
Vždy kupujícího o všem informuji – když dorazí peníze na účet, kdy jsem balíček odeslala, posílám i fotku balíčku a číslo balíku s odkazem na jeho sledování.
Ráda odpovím na jakékoliv dotazy, snažím se vyhovět, jak to jen lze. Mohu nafotit více fotek dané věci, případně udělat i krátké video.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

134 inzerátů

Aktualizováno