Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Čáslav (region Kutná Hora)    6     Profil uživatelky
Čáslav (region Kutná Hora)    6     Profil uživatelky
Dobrý den,
oblečení je převážně po mé dcerce. Ale najdou se i kousky, co jsem pořídila a neměli jsme na sobě ani jednou. Některé kousky jsou více nošené, jiné skoro vůbec. Některé byly koupeny úplně nové jiné přes bazar. Pokud jsou na oblečení fleky nebo dírky, tak to uvádím. Ale mohu přehlédnout, tak se kdyžtak ozvěte a můžeme se domluvit.
Možnost poslání předmětů Českou poštou. Cena dle ceníku České pošty. Při vašem zájmu, převážím, přeměřím a vyčíslím poštovné. Při více předmětů je cena vždy dle váhy balíku.Veškeré balíčky posílám doporučeně. Do zahraničí neposílám.
Pokud na fotce je set obleční, lze se domluvit na konkrétních kouskách.
Pokud se vám nějaká cena nezdá, můžeme se domluvit.
Posílám po připsání peněz na účet. Na dobírku zašlu jen dobře hodnoceným maminkám. Při odběru většího množství věciček Vám přidám něco navíc nebo dám slevu. Pokud nepřijde platba do 3 dnů po potvrzení obchodu na účet, prodávám zboží 2.zájemci. Balík odesílám nejpozději do 3dnů od připsáni peněz na účet. Je možné se domluvit (bez záruky) poslání obyčejnou poštou. Vždy je vše o domluvě, počkání na platbu atd. Pokud se po rezervaci věciček do 3 dnů neozvete, věci nabízím dál. Prosim dobre si rozmyslete jestli danou vec chcete nebo ne. Tovar zpet neberu jestli je podle popisu - a neni podle vasich predstav :). Děkuji za pochopení.
Pište a ptejte se.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.