Beroun    84     Profil uživatelky
Dobrý den maminky,

děkuji za nahlédnutí do mého bazárku, kde nabízím většinou věcičky po mých dětech - tedy věci použité. Valná část věciček je kupovaná nová, tedy v krásném stavu či šetřená ve velmi pěkném stavu, ale najdou se i věcičky nošené více, třeba do školky.
Při vložení inzerce se snažím o přesný popis věci a pokud má nabízená věc vadu, vždy se ji snažím uvést. Všeobecný popis super stav, top stav, hezké či pěkné, je pojem individuální a záleží na náročnosti každé maminky, ale i tak popisuji věci dle nejlepšího svědomí a skutečného stavu. Jelikož jsem také párkrát nakoupila a spokojená jsem nebyla, popisuji většinou maličkosti, jako mini žmolík i chloupek.
Ráda bych, aby nakupující maminky byly spokojené, takže pokud přeci jen nějakou vadičku přehlédnu, ráda se domluvím a najdeme vyhovující řešení. Nicméně pokud má věc v inzerci uvedenou vadu, předpokládám, že i zájemce věc s vadou kupuje vědomě.
V případě Vašeho zájmu cokoliv ráda přeměřím či pošlu doplňující foto ;-) Jen Vás maminky prosím, komunikujte. V případě, že chcete přeměřit, dofotit či cokoliv jiného a přestanete komunikovat, věc uvolňuji do prodeje. Při Vašem zájmu dávám rezervaci na 3 dny - více jedině po domluvě. Myslím, že není problém se domluvit, pokud o věcičky máte vážný zájem, ráda počkám s platbou, ale nezlobte se čekat 3 týdny, měsíc a déle není možné...
Na dobírku po špatných zkušenostech neposílám /jedině při platbě poštovného předem/, i tak raději upřednostňuji platbu předem a na účet. Na platbu čekám 3 pracovní dny. Poštovné si započítávám dle množství v odeslaném balíčku dle nového ceníku České pošty, obvykle doporučené psaní 57-66 Kč, doporučený balíček od 99 Kč. Při větších nákupech odesílám jako balík do ruky, kde je pojistka balíčku vyšší než 500 Kč, cena odesílaného balíku je závislá na velikosti balíčku, cena od 119 Kč. Obyčejně odesílám výhradně na Vaše přání a jen na Vaše riziko. Balíček není pojištěn pro případ ztráty a není jej možné dohledat. Ač se mi nikdy žádný neztratil, raději na tuto případnou skutečnost upozorňuji. Bohužel Česká pošta dle nového ceníku od 1.3.2019 výrazně zdražila balíkové zásilky, proto je možné odeslat balíček přes Zásilkovnu, kde je cena "doběrečného" za poštovné 75Kč.
Balíčky odesílám, jak děti a práce, dovolí obvykle 2x v týdnu, pokud chcete věcičku rychleji třeba na focení, písněte mi to, pokud to bude jen trochu možné, ráda Vám vyjdu vstříc. Chodím již do práce a sladit odeslání je náročné, ale i tak se snažím odesílat 2x v týdně, a když se to nepovede, tak určitě každou sobotu.
Maminky prosím, nesmlouvejte o ceně, ani já s jinými maminkami nesmlouvám. Všechny máme dětičky a všechny víme, kolik obvykle nové věcičky stojí. Vše má svou cenu a ani mně není příjemné odpovídat kolikrát na nesmyslné nabídky :-(. Stálým zákaznicím ráda nabídnu otevřenou objednávku a vždy poskytnu nějakou věcičku navíc. Při větším nákupu většinou sama nabídnu slevu na poštovném či nějakém vybraném kousku.

Přeji Vám příjemné nakupování a krásný den :) Ať se věcičky od nás líbí ;-)
Zobraz celé podmínky
Zobrazit hodnocení:
zapletka
5. pro 2022
Děkuji a ráda doporučuji👍 Oblečení nádherné a maminka velice milá a ochotná🌸
martinakope
29. lis 2022
Mockrát děkuji. Vše v pořádku, rozhodne doporučuji
havja1
16. lis 2022
Děkuji moc za další prímový nákup a za všechny dárečky 🙂
dandy12
19. říj 2022
Nádherné věci a rychlé dodání dekuji
plasanda
18. říj 2022
Příjemný nákup, doporučuji👍
havja1
14. říj 2022
Krásné věci, sleva, dárečky, milá maminka, ráda zase nakoupím 🙂