Mnichovo Hradiště (region Mladá Boleslav)    220     Profil uživatelky
Mnichovo Hradiště (region Mladá Boleslav)    220     Profil uživatelky
PROSÍM ČTĚTE PODMÍNKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pro spolehlivé maminky :-)
Nemám žádné zvláštní podmínky, balíčky posílám doporučeně nebo jako cenný balík či Balík do ruky (dodání do druhého dne) PO připsání peněz na účet. Obyčejně mohu také poslat, ale je to pouze na riziko kupujícího, bohužel bez záruky doručení. Ceny u inzerátů jsou za oblečení, poštovné bude přičteno k celkové objednávce.
Inzeráty mám i v jiné inzerci, takže se může stát, že věc zde bude bez zájemce, ale bude již objednána (samozřejmě fotky mažu ještě ten den, takže je to velice málo pravděpodobné).
Prodej oblečků po holkách (dvojčatech) upřednostňuji prodej po obou kusech, děkuji.

Žiji střídavě v ČR a ve Švédsku, ale všechno oblečení je v ČR a před odesláním podkladů ho nechám znovu zkontrolovat, zda souhlasí s popisem a odesílá mi je mamka, tudíž projde dvojí kontrolou a je to posláno samozřejmě za české poštovné. Některé věci jsem už nestihla před odletem vyžehlit, tak se omlouvám, samozřejmě vše před vyřazením samozřejmě peru a odkládám čisté do krabice, ale oblečení skladuji na půdě, a předpokládám, že si jako já všechno bazárkové oblečení doma přeperete, takže znovu před odesláním už nenechávám prát, děkuji za pochopení.
Ihned po připsání peněz mamku kontaktuji a ta odesílá balíčky, na poštu chodí 1x týdně!!!!!!!

Tento týden se odesílá (platba musí být připsána VŽDY DEN PŘEDEM!!!, abych stihla mamku ještě večer kontaktovat) v:
úterý 19.9.

Budu ráda i za zprávu ohledně doručení balíčku (samozřejmě není podmínkou :-))
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro nespolehlivé a problémové nakupující:
Pokud budete chtít něco přeměřit nebo detailněji nafotit, není problém. Ale vždy očekávám odpověď chci/nechci - je to přinejmenším slušnost! Dotaz na rozměry, poštovné atd. neberu jako rezervaci. Pokud se ozve druhý zájemce se závaznou objednávkou - má přednost. Bohužel tak 50% maminek už ani nedá vědět, i když se mi zobrazí, že si zprávu přečetly (a já mezitím odmítala další zájemce), jsem nucena to vyřešit tímto způsobem.
Ceny platí, jak je uvedeno u inzerátu. Prosím nežádejte mě o slevy nebo úhradu poštovného, také vždy akceptuji ceny ostatních prodejců a s nikým se nesnažím smlouvat. U velkých objednávek samozřejmě přidávám něco navíc.
Nechápu, co je to zas za módu, když něco prodávám za 200,- a píše mi "paní" Za 150,- včetně poštovného koupím! Mně by to tedy bylo trapné - nezlobte se na mě, ale tyto zprávy mi ani nepište, nebudu na to vůbec reagovat.

Pokud o oblečení budete mít jiné představy, klidně se můžeme domluvit na vrácení - nemám s tím problém, pokud na věc kvůli vám neodmítnu dalšího zájemce. Ale prosím o poslání balíčku OBRATEM a v původním stavu, tzn. nenošené a neprané. Po obdržení balíčku posílám částku za oblečení zpět na Váš účet (poštovné nehradím, to platíte čs. poště a ne mně). Ohledně velikosti a rozměrů mi napište PŘEDEM, ráda přeměřím.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Upozornění na nespolehlivé nakupující a podvodnice, co si objednají, nechají si zabalit balíček, peníze nepošlou nebo dělají "mrtvé brouky":
- nereg. hakova.katka@seznam.cz - kateřina haková (na vzkazy nereaguje)
- nereg. rousalinda@seznam.cz - Tereza Rousalova (objedná a pak už nereaguje, zbytečně jsem odmítla dalšího zájemce, dle jejího hodnocení na jiných stránkách je to její hobby :-(
- reg. hanka2010 (čekala jsem jí na platbu... a bohužel jsem se nedočkala)
- reg. markiivo (v dubnu si objednala bekovky se slovy "beru určitě", domluva o počkání ma mateřskou, balíček zabalen, až po mé urgenci v červnu! odepsala, že na to "zapomněla" a bekovky koupila jinde)
- reg. anyzz - stačí se podívat na její hodnocení a bude vám jasno
-reg. werronika13885 - více než měsíc má oblečení v rezervaci a ani nemá tu slušnost odpovědět
- reg. niims - stejné, jako u "madam" výše, mail: niims@azet.sk
- reg. versuska - objedná, dokonce napíše, že kdy odesílá peníze a pak už jen "mrtvý brouk"
- reg. verka25 - to samé, viz výše...
- nereg. Daniela Bielasekova, Fráni Šrámka 845, Kladno 272 04, mail: bielasekova@seznam.cz - skoro měsíc měla v rezervaci fusak (ještě jsem jí vyhověla a prodávala pouze jeden po dvojčatech) měla jsem další dva zájemce na oba fusaky a kvůli ní!!! jsem zrušila oba dva obchůdky s tím, že má jeden zamluvený někdo jiný. Ještě jsem se ujišťovala, zda si ho vezme 100% - odpověď ANO. Až po mých urgencích mi pak napsala, že nemá peníze, ať si ho prodám.
- reg. liska06 - chtěla poslat povlečení na Dobírku (což neposílám a mám to i v podmínkách prodeje). Ujišťovala mě, že si ho určitě vyzvedne, nakonec jsme se domluvily na zaplacení poštovného předem, což bylo moje štěstí. Po několika dnech mi napsala, že nemá peníze. Kdybych ji uvěřila a poslala balík předem, tak jak chtěla, přišla bych o 130,- Kč a čekala 3 týdny na nevyzvednutý balíček.
- reg. lenka2806 - Lenka Smrčková, skoro měsíc jí držím v rezervaci komplet a nemá asni slušnost napsat, že ho už nechce, ani neodpovídá na zprávy, klasický mrtvý brouk, co objednává pro zábavu
- nereg. janaplassova@email.cz - Jana Plassová, Nová 509, Březí u Mikulova , 69181, chtěla poslat věci na dobírku, s čímže jsem souhlasila, že pouze po zaplacení poštovného předem, s tím nakonec souhlasila, že hned odesílá peníze... a pak už nic, až po mé urgenci, že má balík připraven k odeslání, ale peníze na poštovné nepřišly a už je to dlouhá doba, mi napsala, že věci nechce. Kdybych souhlasila s dobírkou, přišla bych o poštovné a ještě by mi balík ležel někde v Březí na poště. Takže neposílat balík bez zaplacení předem!!!!
-reg. jankaloudovic - objednává, 2 týdny ji tu držím v rezervaci mikinu a ani není schopná odpovědět
-reg. petrusa_janeckova Petra Janečková, Robousy 214, 50601 Jičín, objedná si kombinézu a zboží si pak neodebere.
-nereg. kadleclucie@seznam.cz - Lucie Kadlecová,Rozvadovice 52,Litovel 78401. 18.9. si objednala zboží, dnes je 8.10. stále neposlala peníze, na zprávy nereaguje, zbytečně si blokuji oblečení 3 týdny v rezervaci
-Zuzana Flegrova Filipska (zuzla.1@seznam.cz) zuzana filipska, chrudimska 23, prachovice 53804, objednává pro zábavu
-nereg.Hladíková Karolína Dolní Loučky 20 Brno-venkov 59455 chtěla boty, když se nepřipsaly peníze po pár dnech, kontaktovala jsem ji, že mám dalšího zájemce, jestli tedy platbu posílala, prý hned pošle, že má vážný zájem, ať je nikomu jinému neprodávám. Další zájemkyni jsem tedy odmítla. Pak psala, že peníze jsou odeslané, že určitě dorazí (asi si myslela, že jí pošlu balík předem). Samozřejmě peníze se ani po dalších 10-ti dnech nepřipsaly. "Dáma" už ani nereaguje, i když zprávy si čte.
-anna borovska - ancovicka@volny.cz (neregist.) - skoro měsíc ji držím v rezervaci triko, pak napíše, že koupili jiné a už ho nechce
-reg. nella1977 - objedná si a pak už nereaguje, zbytečně mi blokovala věci přes 2 týdny
-nereg. Eva Frejkova guza.eva@seznam.cz - 15.9. si objednala věci, dodnes (6.10.) nezaplatila, ani nemá tu slušnost odpovědět.
-nereg. alang@centrum.cz - Langmayerová - od 1.8. má v rezervaci rifle pro dvojčata, držela jsem jí je v rezervaci do 20.10., protože u dvojčat. maminek se mi ještě nestalo, že by byly podvodnice nebo objednávaly pro zábavu - bohužel, dnes mi došla trpělivost, peníze nikde, reakce na zprávy žádná - a kvůli této zkušenosti už ani dvojčatovým maminkám nic nebudu rezervovat.
-reg. nadulinka01 - Naďa Mišovicová, Kamenický Šenov, Pískovec 907, 47114 - 4. září údajně posílala platbu, na konci září jsem ji urgovala, že nic nedošlo, tak prosila o strpení. Zboží jsem jí držela až do 2. ledna, už raději ani nereaguje - neposílat předem, i když píše, že posílá peníze - nezaplatí!!!
-Marta Janoušková marta.janouskova@email.cz (neregist.) - od září do ledna ji držím soupravu k os. odběru, měla se několikrát stavit a nikdy se ani neomluvila, pak až reagovala na mé zprávy, že to nevyšlo a opět, že má závazně zájem, že příště se staví určitě.... samé výmluvy.
-Andrea Váchová andrea.vachova@email.cz (neregist.) - objedná, blokuje zboží přes 2 týdny a pak už jen mrtvý brouk, i když zprávu si přečte, nemá ani tu slušnost odpovědět
- Lucie luciusik19@seznam.cz (neregist.) - objedná a pak už nereaguje
- radkakakosova@seznam.cz - radka kakosová (neregistrovaná) roudný11 louňovice pod blaníkem 25706 . Dva týdny mi blokuje zboží (peníze údajně odesílá po obdržení podkladů), já před připsáním peněz naštěstí nic neposílám. Po dvou týdnech a mých urgencích mi napsala, že vlastně nemá účet, takže nic nechce.
- registr. michellebella - Míša Kalfusová, Pampelišková 510, 54102 Trutnov 4. Další co lže, že pošle, viz. všechna její hodnocení
- registr. kassandra77 - měsíc jsem čekala na platbu, dle hodnocení paní jsem nebyla jediná.
- registr. ikajankova - objedná a pak už nereaguje
- neregistr. barabousova@facebook.com - Barbora Boušová - objedná a pak už nereaguje

Po špatných zkušenostech s nespolehlivými maminkami, které objednávají pouze pro zábavu, jsem nucena připsat poslední odstavec :-(
Pokud si u mě někdo zboží objedná a já mu potvrdím objednávku, samozřejmě oblečky nenabízím dále, to samé ale požaduji od Vás. Nebudu brát zřetel na zrušení objednávky po pár dnech s odůvodněním, já jsem zjistila, že už toho máme hodně, tak nic nechci, nebo objednala jsem si jinde atd. Toto hodnotím negativním hodnocením a zveřejněním na černé listiny! Balíčky většinou balíme ihned po potvrzení objednávky, takže potom musíme zase rozbalovat, tak tedy pokud opravdu věc nechcete, neobjednávejte si ji. Děkuji za pochopení
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

1 257 inzerátů

Aktualizováno