Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Ústí nad labem (region Ústí nad Labem)    3     Profil uživatelky
Ústí nad labem (region Ústí nad Labem)    3     Profil uživatelky
Platba předem na můj bankovní účet. Zasílám doporučeně nebo obyčejně na Vaši zodpovědnost, hned po připsání platby. NEZASÍLÁM NA DOBÍRKU. Ráda vše na požádání detailněji nafotím a popíšu. Při odběru více věcí počítám jedno poštovné. Pokud se sejde víc zájemců, tak obchod uzavřu s tím, kdo první jednoznačně řekne, že věc bere.V případě dotazu čekám 24 hodin na odpověď, zda věc chcete či ne, pokud se neozvete, dávám ji zpět do prodeje nebo prodám dalšímu zájemci. Věci rezervuji 5 dní, po domluvě i jinak. Na platbu čekám 5 pracovních dní od zaslání platebních informací pokud platba nedorazí, tak uzavírám obchod s případným dalším zájemcem ,nebo vracím do prodeje. Platbu případně došlou déle vracím v plné výši zpět na účet, ze kterého přišla.
Ceny platí, jak je uvedeno u inzerátu. Prosím nežádejte mě o slevy.
Pokud si u mě někdo zboží objedná a já mu potvrdím objednávku a zašlu platební informace, nebudu brát zřetel na zrušení s důvodu, např. objednání jinde atd. Toto hodnotím negativním hodnocením! Pokud věc nechcete, neobjednávejte ji prosím, toto jsem nucena připsat po špatných zkušenostech s některými nakupujícími. Děkuji za pochopení.
Osobní odběr je možný v Ústí nad Labem ( Dobětice, Severní Terasa, centrum, po dohodě i jinak ).
Poštovné: obyčejné ( balíček do výšky 2 cm ) - 20 kč, doporučené psaní ( do výšky 5 cm ) - 39 kč, balíky podle rozměrů a váhy - dle tarifů ČP
PRODÁVANÉ VĚCI JSOU POUŽÍVANÉ, cena tomu odpovídá!
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.