Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Praha 9    7     Profil uživatelky
Přeji pěkný den.
Prodávám různé věci, co už se nám nehodí doma a někomu by ještě mohly udělat radost. Ráda vyměním věci na kluka za věci na holčičku, pokud budete mít něco ve vašem bazárku. Některé věci jsou po dvou dětech, jiné nošené minimálně, některé jen na donošení na písek, co jsme dostali nebo pokoupili. Snažím se vždy uvést plný popis, ráda po Vašem dotazu doplním informace o rozměrech, materiálu a podrobnějším popisu stavu zboží, co Vás bude zajímat.
Věci jsou z nekuřáckého prostředí, zvíře taky doma nemáme.
Platbu čekám předem na účet, balíček posílám po připsání peněz. Týden čekám na připsání peněz na účet, pak rezervaci ruším, pokud se nedomluvíme jinak. Poštovné účtuji podle tarifů České pošty, dle hmotnosti zásilky. Pokud si přejete balík do ruky nebo balík na poštu, pak uveďte a poštovné je 116 Kč (na poštu), 127 Kč (do ruky).
Orientační ceny:
doporučený dopis do 500 g, do 5 cm výšky - 48 Kč (bez dokladu, posíláno obyčejně - 24 Kč)
doporučený dopis od 500 do 2 kg, do výšky 5 cm - 60 Kč
doporučený balíček do 1 kg, většího objemu nad 5 cm výšky (např. balíček obsahující 3 a více oblečků) 74 Kč
balík do 2 kg - 110 Kč
balík nad 2 kg = Kč 130,-
Někdy je cena uvedena již včetně poštovného. Pokud máte zájem o obyčejnou zásilku na vaše riziko, pošlu obyčejně. Vyjde to mnohem levněji, ale balíček se může ztratit a není žádný doklad.
Po nedávných špatných zkušenostech vám raději naúčtuji více za poštovné a pak vám nabídnu vrácení přebytku na účet (vmojí bance se za každou platbu neplatí, u vás třeba nemá smysl doposílat doplatek v desetikorunách).
Snažím se vždy poslat číslo zásilky a napsat, že balíček byl odeslán. Někdy se tu ale pár dní neobjevím, tak kdybych nereagovala, nedivte se. Dvě malé děti...
Osobní předání je možné na Praze 9, případně po domluvě i v centru ve všední dny :-)
Mějte se krásně.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

22 inzerátů

Aktualizováno