Horečka u 3měsíční holčičky. Jet na pohotovost, nebo vydržet k dětské lékařce?

Zodpovězené
16. čer 2020

Dobrý den,

dnes ráno jsem malé naměřila 38,7. Nejsme ani po očkování a na zoubky to taky nevypadá. Je klidná, nebrečí. Hned ráno jsme jí dali jeden čípek, teď ve 4 druhý.

Máme jet ještě dnes na pohotovost, nebo vydržet do rána ke svoji pediatričce?

Děkuji

Dobrý den,

u malého kojence, jako je Vaše 3měsíční dcerka, doporučuji vyšetření lékařem, s odchycenou močí.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová