Rektální rourka. Jaký máte názor?

Zodpovězené
18. dub 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, mám 6měsíční dceru a poslední 3 týdny se vykaká každý den, ale jen za pomocí rektální rourky. Mám obavu, aby jí to nezůstalo.

Jaký na to máte názor?

Děkuji

Dobrý den,

v šestém měsíci života bych se již snažila vyhýbat použití rektální rourky. Upravte holčičce stravu - začněte s vysazením potravin, které staví (mrkev, rýže, banán, atd.), dbejte na dostatek ovoce v příkrmech, příkrmy dělejte řidší, více vodnaté. Podávejte laktobacilus, masírujte bříško, posilujte jí břišní svaly.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová