Ventilační trubičky. Je normální, že kapky do ouška takhle bolí?

Zodpovězené
27. led 2020

Dobrý den,

dcera (4roky) byla před týdnem na zavedení ventilačních trubiček a sondou vyndání nosní mandle. Dostala kapky Infalin duo do jednoho ouška, protože se jí udělal zánět hned druhý den po operaci. Prakticky od prvního dne hrozně brečí bolestí ohledně kapek, které dostává. Říkala jsem si, že to je tím, že jsou ty uši citlivější po operaci. Ale dnes vyváděla ještě víc. Má je brát ještě 2 dny. Ale je to utrpení.

Chci se zeptat, zda je to opravdu normální, že to takhle bolí nebo raději vysadit a poradit se pak v po na ORL?

Děkuji a přeji příjemný večer.

Dobrý den,

kapání do oušek se stipulkami může být nepříjemné, ale velkou bolestivost nepředpokládám. Konzultujte prosím ORL lékaře, aby vyloučil nějakou další komplikaci.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová