Proplacení řádné dovolené, když jsem na mateřské. Na kolik dní mám nárok?

Zodpovězené
8. říj 2019

Dobrý den,

1.5. 2019 jsem nastoupila na mateřskou dovolenou s druhým dítětem. Mateřská dovolená navazuje na předchozí rodičovský příspěvek. Doslechla jsem se informaci, že budu mít nárok čerpat řádnou dovolenou.

Moje otázka zní, na kolik dní z 25 mám nárok? Mateřská dovolená 1.5. - 13.11.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v tomto případě máte nárok na plných 25 dní dovolené, není důvod dovolenou krátit.
Od 14.11.2019 si zažádejte o proplacení dovolené v plné výši.
V případě dalších dotazů jsem Vám k dispozici.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Michaela Urbanczyková
tel.: 734 207 972
email: michaela.urbanczykova@partners.cz