Barevný kombinovaný kočárek pro menší rodiče a letní miminko, Poradíte, prosím?

Zodpovězené
11. kvě 2020

Dobrý den,

prosím o radu s výběrem kočárku.

Miminko se narodí na začátku června a bude to chlapeček. Nechci ale modrý kočárek, abychom jej případně mohli použít i u holčičky v budoucnu.
Bydlíme na vesnici, takže je tu terén i zpevněné cesty. Tedy musí zvládat jak polňačku, tak město.
Jsme oba spíše menšího vzrůstu. Já mám 165, manžel 175 cm. Ale třeba moji rodiče jsou dost vysocí a určitě budou chtít také vozit. Potřebovali bychom tedy něco ideálně středního nebo s polohovací rukojetí.
Bydlíme v domě, takže není třeba řešit rozměry do výtahu atp. MHD někde ve městě budeme jezdit asi minimálně, možná vůbec. Byla bych ráda, aby se dal dobře složit - nějak snadno. Auta máme kombíka a hatchback, takže si myslím, že by se tam měl normální kočárek vejít v pohodě.
Je mi asi jedno, jestli to bude trojkombinace nebo jen hluboká korba. Autosedačku si stejně asi budu chtít koupit zvlášť a nebude moc příležitost využívat vajíčko jako přímo nasazené na kočárku.
Co bych moc chtěla je, aby se stříška dala co nejvíce sklopit dolů a nebo aby se k tomu dal koupit teda slunečník nebo nějaká síťka... nechci tam dávat plenu. A samozřejmě, aby měl kočár dost průduchů, přeci jen to bude letní miminko.

Přála bych si, aby byl kočárek co nejveselejší a nejbarevnější. Strašně se mi líbí design Cosatto Busy nebo úplně odvařená jsem z designu Bexa Cube. Bexa je ale prý spíš pro větší lidi, tak aby to nějak šlo, když jsme menší. Omlouvám se za román, snad jsem vypsala vše. V tuto chvíli, kvůli koronaviru, se mi úplně nechce někam do obchodů si kočáry zkoušet, tak bych raději vybrala takto přes internet.

Děkuji moc za radu!!!

Ahoj!

Pokud se ti líbí Cosatto Busy, proč si nevybrat nějaký kočárek od značky Cosatto? Kombinací je tam na výběr více, já osobně doporučím asi nejspíše model Wow. Není vysloveně na terén, ale zvládne kde co - pokud tedy neplánujete vozit denně po polích, každodenní využití by měly zvládnout .. Mimo toho mají ještě model Ooba, což už je dražší, ale také vhodný model. Ani jeden nemá vysloveně větranou - dírkovanou vaničku, ale nejsou plastové, spíše textilní, proto bych se nějakého přehřívání nebo nedostatku vzduchu tam nebála.

Cosatto Busy

Cosatto Wow

Cosatto Ooba

Posunem se dál, no stejně barevné kočárky bude těžko najít. Zaujmout by mohl Hauck Mars, ale také je to spíše městský a jednodušší model, ne moc teréňák.

Hauck Mars

Z větších, ale nižších by možná sedl Bebetto Luca, tam je i barev dost, i když méně vzorů.

Bebetto Luca 2018

Z takových dražších je zajímavé vědět, že Gesslein FX4 Life má krásnou potlačenou verzi, a celkově je to pěkný a kvalitní kočárek.

Gesslein FX4 Life

A i ABC Design Salsa 4 Air ve Fashion edici mají hezké designy (a ty XXL stříšky jsou k nezaplacení), i když to už začíná být kočárek větší, těžší - ale jinak velmi vhodný k používání, který popisuješ.

ABC Design Salsa 4 Air

No a jen na hlubokou korbičku, resp. primárně, bych se podívala i na 2v1 model Diono Quantum - sice v jedné barvě (i když jsou i výrazné), ale ta stříška... a celkově, moc povedený a s dobrými funkcemi.

Diono Quantum

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.