Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Cosatto Wow je luxusní kombinovaný kočárek oceněný zlatým Made For Mumsy Award 2017. Značkou je prezentován jako ultimátní model vytvořený ve spolupráci s rodiči a na základě přání zákazníků. Ovládání jednou rukou je proto spolu s nízkou váhou u Wow klíčovým. Jednou rukou můžeš naklonit sedadlo, polohovat opěrku nožiček, odklopit dětské madlo, zvednout vaničku za úchyt ve stříšce pomocí zabudovaného uvolňujícího tlačítka anebo polohovat rukojeť.

Jednou z výhod kočárku je i stříška sportovní části, orámovaná efektním hliníkovým lemem sladěným s barevným detailem konstrukce. Pomocí dvojitého výklopného kšiltu ji totiž dokážeš prodloužit na XXL rozměr. Její součástí jsou i integrovaná poutka na zavěšení hraček. Při nákupech oceníš obrovský nákupní košík s přední uzavíratelnou částí a přihrádkou na nápoj.

Jako jeden z mála Cosatto modelů umožňuje Wow připojit pomocí dokoupitelného adaptéru kromě vlastní autosedačky i autosedačky jiných značek. Na rozdíl od ostatních Cosatto high-end-ů je zároveň potřebné dokoupit si ke kočárku veškerou výbavu zvlášť, kromě pláštěnky a vymezovacího polštářku.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
9,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
96 × 58 × 89
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
82 × 58 × 31
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.