Kombinovaný kočárek Cosatto Wow Fox Tale. Jaký máte názor? Je vhodný? Budou chybět průduchy v korbě?

Zodpovězené
11. kvě 2020

Dobrý den,

zamilovala jsem se do kočárku COSATTO WOW FOX TALE.

Poradíte mi, pro koho je vhodný?

Píší, že kolečka pro všechny terény, rukojeť se zdá krásně posuvná (jsem spíše menší - 166 cm, ale manžel zase vyšší), tak by to snad mělo být ok. Líbí se mi, jak se krásně skládá, je vidět, že je lehoučký, dobře se s ním manipuluje a vejde se i do menšího kufru auta.

Co mi jediné vadí je, že nemá v korbičce nějaký průduch dole. Je to velký problém? Neupeče se tam v létě miminko?

Díky

Ahoj!

Cosatto Wow

ve verzi Fox Tale (i můj nejoblíbenější vzor 😉) je opravdu krásný, lehčí, šikovný model. A popravdě, moc se mi líbí. Co se týče vhodnosti, myslím, že ani jeden z vaší výškou nebude mít problém přesně díky té lehkosti a nastavitelné rukojeti. Kolečka sice uvádějí jako všestranné, a teda, nejsou nejmenší - takže leccos projdou, ale jednoznačně bych tento model nebrala jako terénní. Pokud je to na městské použití a jasné, že občasný menší terén či nerovnosti, úplně ok. Ale tak celkově, Cosatto jsou spíše městské kočárky, a tak je tomu i u tohoto modelu. Počítajíc s tím, zvládne leccos, skládá se relativně dobře, jen tedy odpružení je tam jen na tlumení nárazů a celkově konstrukce je taková jednodušší, určitě ne na hory a lesy.

K větracímu otvoru v korbě - není to problém. Není plastová, takže tak nějak "dýchá" i sama a je třeba dítě obléknout lehce, ale to do každé korbičky. Obecně výběr chválím a i mně se líbí. Držím palce 😉.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.