Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

iCandy Strawberry Style Collection

iCandy Strawberry Style Collection je speciální kolekce k příležitosti pěti let existence oblíbeného modelu Strawberry. Style Collection přináší elegantní materiály s lesklou částí nebo prošíváním na oboustranné stříšce i potazích. Jednoduchým převrácením textílií dokážeš střídat styl kočárku podle nálady.

Strawberry Style Collection je dostupný v elegantních provedeních Tudor, Soho a Cambridge. Strawberry Style Collection vychází ze Strawberry 2 a stejně jako on je v nabídce s černou nebo stříbrnou barvou oválné konstrukce. Širší kola s odpružením zvládnou lepší i horší městský terén. Unikátní vlastností kočárku je i jednoruční skládání i se sedadlem otočeným v kterémkoli směru. Memory fold si při skládání zapamatuje jeho polohu a při rozložení se vrátí do stejné polohy.

Korýtkové sedadlo můžeš otáčet a polohovat do lehu celkovým nakloněním. Jeho součástí je v Style Collection i sladěný dvoustranný fusak odzipováním předělatelný na podložku. V ceně kočárku je i textilní set hluboké korby, který se připojuje na rám sedadla. Dokoupením autosedačky s adaptéry z kočárku je možné vytvořit cestovní systém.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
95 × 60 × 70,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
98 × 60 × 32,5
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.