Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
iCandy Strawberry je lehký kočárek elegantních linií z roku 2010. V porovnání s ostatními modely značky je cenově dostupnější. Oválná chromová konstrukce s prvky zvlnění ladí s orámováním sportovního sedadla i hluboké korby. Širší kola s odpružením zvládnou lepší i horší městský terén. Dlouhý ale mělký nákupní košík můžeš v zadní části sklopit pro lepší přístup. Doplňuje ho vypouklý, zipem uzavíratelný odkládací prostor pod sedadlem Punnet. Uskladníš v něm například pláštěnku. Unikátní vlastností kočárku je i jednoruční skládání i se sedadlem otočeným v kterémkoli směru. Memory fold si při skládání zapamatuje jeho polohu a při rozložení se vrátí do stejné polohy.

Sedadlo můžeš polohovat až do lehu celkovým nakloněním. K sedadlu je potřebné samostatně dokoupit Flavour pack s barevnou stříškou a sladěnou podložku. Flavour pack se dá časem střídat nebo zkombinovat s dalšími doplňky. Na konstrukci je možné připojit i dokoupitelnou skládací hlubokou korbu nebo autosedačku s adaptéry.

Otočné sportovní sedadlo zvládne díky dlouhé zádové opěrce a vysoké nosnosti i velké dítě. Polohovat se dá až do lehu vhodného od narození. Pro větší pohodlí novorozence ho ale můžeš doplnit novorozeneckým hnízdem Cocoon rozzipováním přestavitelným na měkkou podložku. Na konstrukci je možné pomocí adaptérů připojit i dokoupitelnou autosedačku. K sedáku je nutné při koupi samostatně zakoupit Flavour pack - set stříšky a barevně sladěných chráničů na popruhy. Raspberry si dokážeš dále personalizovat výměnou barevné stříšky, dokoupením podložky nebo jinými z volitelných doplňků.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
95 × 60 × 70,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
98 × 60 × 32,5
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.