Recenze na kočárky

21. srp 2016

Zdravim maminky a obracim se na vas s prosbou o radu. Chystame se koupit kocarek. U prvniho ditete jsme meli tako a po zkusenostech jiz nechci. Kocarku jsem se zbavila 🙂 vzhledem k tomu ze cekame jiz druhatko chceme kocar koupit starsi ale z kvalitnejsi nez ten co jsme jiz meli.
Chteli bychom trojkolku. Koukam po inzeratrch a rozhoduji se mezi Jane slalom a casualplay s4 a pripadne abc design
Prosim o vase postrehy k danym kocarkum pripadbe doporuceni jineho. Mel by byt spise lehci, snadno ovladatelny a zvaladat mesti i lehci teren. Idealne trojkombinace a snadno skladny do auta 😀
Dekuji 🙂

Pripadne je maxi cosi 🙂

sasui1
21. srp 2016

Maxi cosi je nadherny a uzasny! Mam ho schovany pro druhe ditko. Ale uplne neodpovida vasim kriteriim lehky a skladny :(

sasui1
21. srp 2016

Jinak ja jsem s murou neskutecne spokojena. Mela jsem ji taky jako mestsky/terenni kocar a pohoda! Je prostorny a kraaasny. Ale opravdu bych rekla tezky (nevim kam ho chcete nosit) ja ho tedy davala jen do auta a to neni zas takova traaaga ale kdyz ho budete tahat do druheho patra bez vytahu tak se zblaznite no a k skladnosti...podvozek je sam o sobe dpcela velky. Vozila jsem ve fabce v kombiku ale byl pres pul kufru. Hluboky muzete slozit na takovou placku to je fajn ale sportak ma takovou skorepinu takze nejde slozit jako jine jen "hadrove" sportaky. Takze sportak jsem vzdy vozila na jednom sedadle...

21. srp 2016

No stejny problem jsem mela se starym kocatem byl neskladny a hrozne tezky. Slozena verze mela 17 kg. A dalsi vec kterou snad kvalitnejsi kocar mit nebude nyla nestabilita a to i kdyz to byla ctyrkolka... snad mne to nepotka u kvalitni trojkolky 🙂
Maxi cosi je krasny vzhledove 🙂
Diky za rekci 🙂
@sasui1

21. srp 2016

Je jeste jeden pozadavek mam a to aby se sportovni verze dala dat do uplneho lehu 🙂

veraga
21. srp 2016

Všechny tvé požadavky splňuje i Jané Trider. Mám a jsem velmi spokojená.

21. srp 2016

My jsme spokojeni s Jane slalom, dobre se ovlada i jednou rukou, lehky, polohuje se podle toho kam se stahne a az do uplneho lehu a pro nozicky taky polohovatelne, prostorny, kosik dole uveze hodne 🙂, predni kolecko jde zaaretovat, zvladne i teren (lesni cesty, louka, ...). Kdyz jedeme kousek tak zabere spodek kufru a na nej davame tasky. Kdyz jedeme na delsi cestu tak sundame kolecka a zabere pulku spodku kufru a vedle se vejde kufr 🙂. Jinak sportak vazi myslim do 10kg a s korbickou na miminko trochu vic , ale zase to mimco vazi min 😃. Mame i s autosedackou pro miminka a ta sedi primo na kocarek.

21. srp 2016

@horymili a co striska? Cetla jsem ze u toho slalomu je problem ze je kratka a te do kocaru hodne sviti slunicko ....

21. srp 2016

@veraga diky za tip. Ten jsem zatim nezkoukla

21. srp 2016

@yerry tak to je pravda...ja prikoupila takovou pridatnou strisku ...usila mi ji pani z mimibazaru...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36154235
A sla jak na korbicku tak na sportak...hlavne se pak nemusi davat ta plenka pres

@horymili super. Diky 🙂 jane slalom je zatim muj favorit 🙂

A co treba peg perego gt3

sara84
21. srp 2016

Mame slaloma a milujeme ho. Je to top. Mela jsem i Cam Cortinu, byla hezci, novejsi ale sla z domu a Slalom zustal 🙂 a na strisku mam pridavnou clonu za 250,- ale u prvniho jsme to nemeli a taku jsme fungovali

myshoun
21. srp 2016

@yerry peg perego je kočárek do nepohody, zvládá terén, město- cokoliv. Pro větší dítě je ideální. Skvěle se ovládá a mega kos oceníte pri nákupu, nebo na cestě na hřiště, jediná nevýhoda je ze je to těžší kocar, me osobně to nevadí, v případu nouze ho narvu i citroenu C1, na první sedačku a jede se 😃 Bazarove kousky se daji sehnat i za perfektní ceny v trojkombinaci.

22. srp 2016

@yerry Jeste me napadlo ze jsem u stejne pani na mimibazaru koupila ke kocarku tasku kt se pripevnuje v zadu dolu nad kolecka...a mame v tom plastenku plus plenku, papirove kapesniky nebo co potrebujeme atd...ona ta originalni plastenka na jane je vetsi a takhle aspon neni v kosiku dole a mame ji porad sebou 🙂

chicina
22. srp 2016

Mela jsem u prvniho ditka peg perego Gt3, naprosta spokojenost,dnes je jeho nadtupce book cross lehci,takte zvazuji ten a nebo britax b-motion3. Jane trider jsem chtela,ale prijde mi mensi lozna plocha... slalom u nas ne,nebot je nizsi a vypada manzel,jak kdyby vezl kocarek na panenky

22. srp 2016

@yerry ahoj 😉 já už jsem vyzkoušela kočárů hodně, mezi moje favority patří Concord Neo, nacpala jsem ho i do svého malého kufru sedmimístného rodinného auta. Já jsem měla před porodem poslední páté dcery pouze dvě kritéria: aby se vešel do kufru auta a líbil se mi. Concord to splňoval maximálně. Podvozek se krásně složí na placku a vejde všude. Jezdila jsem s ním od ledna, kdy se Sofinka narodila a naprosto v pohodě. Navíc má takový systém houpání, kdy to zpočátku vypadá, že je korbička nebo sporťák vyviklaný, a houpe se na podvozku, ale to je systém Concordu. Při každém sjeti z obrubníku jsem pochopila proč. Krásně se zhoupnul a jízda byla plynulá.
Co se týče ABC design, je to polský kočár a je na něj hodně reklamací, já bych ho nekoupila, četla jsem dost zlé recenze 😒
Concord neo jsem koupila já na bazoši za 5000 jako sporťák, takže jsem přikupovala korbičku taky z druhé ruky, tu která se složí na placku (scout)
a autosedačku, celkem mě to vyšlo na 7000 kč a fakt super!
Kdybych nebyla magor a nepotřebovala jsem pořád nové kočáry 😀 tak bych si ho nechala i na později, ale mě zase švihlo a chtěla jsem po půl roce malé něco jiného. Přestěhovali jsme se do domku a tam jsem zase místo víc autem, chodila pěšky a přišel KONEČNĚ! okamžik na Jané slalom. Píšu konečně proto, že jsem ho vždycky chtěla, byl to můj vysněný kočár, ale protože ještě ten starý typ (ne ten nový reverse) má systém skládání k sobě, je potřeba větší kufr a mě se tam nevešel ☹ ale koupila jsem ho pak tedy také z druhé ruky za 3000 kč v oranžovo-modré kombinaci a musím říct, že kdybych náhodou někdy omylem ještě otěhotněla 😅 tak bude favorit č.1. Perfektní odpružení, zvládne jakýkoliv terén, dlouhá plocha na ležení, pohodlný i pro menší dítě, velky kufr, naprosto perfektní manipulace. Jediné mínus-boudička. Je krátká, takže do kočárku bude foukat nebo sněžit, ale dá se to vyřešit přikoupení kšiltíku, (třeba tento)
jsou to drobné a za mě doporučuju všude určitě Jané slalom pro, pokud hledáš kočárek do terénu 😉 Peg Perego je taky pěkný, je to italský firma, takže já jsem od Perega měla pak Sí Booklet po přestěhování zpět do města a taky můžu jen chválit.
Oproti Jané má peg perego perfektní boudu, super systém skládání, polohování, jízda plynulá, všude se vejde a je pohodlný pro dítě. A ruční brzda už byl jen bonus 🙂
Měla jsem tento:
Takže pokud můžu radit tak buď Jané slalom-pokud máš větší kufr a dovyřešíš si boudičku a nebo Peg perego, pokud chceš rovnou komplet hotový.
Držím palce při výběru 🙂

22. srp 2016

@denikzaslouzilemamy wow dekuji za vycerpavajici info. A vice mene jsi mi potvrdila moje zjisteni. Co se abc design tyce tak ten jsem vyskrtla ihned. Maxi cosi je sost tezky a neskladny jehi plus je krasny vzhled ale ten je pro mne jiz take pase peg perego je stale ve hre stejne jako casual play ale jabe slalo je proste jasne favorit. Co se boudy tyce da se za par kacek dosit clona takze to je v ooho. Auta mame oba combiky v tom oroblem neni. Skladny kocar jsem chtela spis z praktickeho hlediska. Radi jezdume na nekolikadenni vyletiky a cim mene mista v kufru zabere kocar, tim lepe.

22. srp 2016

@horymili dekuji za spoustu uzitecnych tipu. Jane je proste favorit c. 1 a myslim ze hi nakonec fak budem mit doma a tyto drobnustky nam moc pomohou 🙂

22. srp 2016

@yerry nemáš zač 😉 ať už jané nebo peg perego, chybu neuděláš 🙂

22. srp 2016

@denikzaslouzilemamy myslim ze to vyhraje jane. Na bazarech jich je vice a vzhledove se mi libi o neco vice nez peg perego 🙂

22. srp 2016

@yerry tak to budeš určitě moc spokojená, já jsem s ním jezdila i v zimě, kde na vesnici bylo dost sněhu a úplně s přehledem, fakt nejlepší kočár, jaký jsem kdy měla 😉

katerina32
22. srp 2016

Britax motion, nebo ten Slalom, Casualplay určitě ne, ten mě zklamal.

22. srp 2016

@denikzaslouzilemamy budu rodit v prosinci takze s hlubokym jednu zimu a e sportakem druhou zimu. Pak uz asi golfac. Takhle jsem to mela i u prvniho 🙂
Bydlime pod horama a potrebuji neco co se jen tak nerozpadne 🙂

22. srp 2016

@yerry jané je klasika a roky ověřený kočárek, já ho měla z druhé ruky, dva roky starý a přesto jsem v něm malou odvozila ještě přes půl roku, nevrzal, nikdy nepadala brzda, nic, takže za mě maximální spokojenost. Do casualplay by jsem nešla, strašnej křáp, zádová opěrka jenom 43 cm 😒 to jané má skoro 53 🙂

eliskaxox
23. srp 2016

Ja mela Slalom a pro me to teda zadny zazrak nebyl. Tezky,blbe se skladal a odpruzeni take nic moc. Pokud vylozene shanite 3 kolku tak se kouknete na Baby jogger. Zalezi jak moc tereni chcete ale vam by stacilo City Mini GT nebo Elite. Podivejte se na youtube na videa, treba vas zaujme

24. srp 2016

@eliskaxox koukala jsem na nej a docela se mi libi. Pro nas by asi byla varianta elite nic mene vzhledem k tomu ze cekam jiz druhe dite chci kocarek bazarovy a na tento jsem zatim nenarazila

eliskaxox
24. srp 2016

@yerry Zkuste na fcb skupinku Baby Jogger Czech, tam se nejake objevuji. Pokud rikate ze vam by se spis hodil Elite, tak verte ze Slalom je spis chudy pribuzny. Sledujte bazos urcite se nejaky objevi

wendie
24. srp 2016

Mela jsem 14 kocarku 😁 a v mezicase se vzdy vratila k slalomu (i k sourozeneckemu,mam kluky 19m od sebe).myslim ze budete spokojena,pomer kvalita/cena urcite odpovida.jedine neduhy - u mnoha modelu pada brzda,musi se pak prenytovat (kontrolujte pri koupi).striska se da protahnout prikoupenou clonou nebo je dnes mnoho presitych alternativ.a ano.neni moc odpruzeny.ale projede vse,je komfortni prostprny a presto skladny a lehce se ovlada klidne prstem jedne ruky.manzel ma 190cm a nikdy si neztezoval zr je nizky.jen nezamenovat s Jane slalom reverse.ten mi prisel hrozny.tak hodne stesti 😊

24. srp 2016

@eliskaxox on i ten bazarovy vychazi ale dost draho. Co jsem koukala tak kolem 8000 jen sportak. Ja potrebuji neco i s korbou a sedackoum kdybych mela kupovat vse zvlast tak se teda tadne prohnu ☹ a vzhledem k tomu ze mam v planu kocar kombinovat se satkem a nositkem tak to za ty penize neni nic pro mne. Jd sicd pejny ake zase nemusim mit vsechno. Za cenu sportaku koupim kompletni jane ☹