Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Jané Trider je tříkolová verze modelu Jané Rider. Jde o luxusní kočárek dynamického vzhledu, který získal mnoho ocenění. Specifická konstrukce má zadní část tvarovanou do otočeného písmene C, takže o ni nebudeš na procházce zakopávat. Je také odpružená a tvrdost pérování lze nastavit. Oproti Rideru má větší, výborně manipulovatelná kola a sklopný kšilt na stříšce. Otočné sedadlo je korýtkové a umístěno výše, takže ho můžeš využít i za stolem. Do lehu se polohuje celkovým nakloněním. Menší nákupní košík se dá doplnit dokoupitelnou sítí, kterou upevníš na zadní část konstrukce.

Nástavby Trider se naklikávají na konstrukci pomocí Pro-Fix systému, ke kterému budou sedět všechny novější typy hlubokých vaniček s tímto upevněním. Vybrat si můžeš mezi prostornějšími složitelnými vaničkami Micro či Nano nebo autovaničkami Transporter či Matrix Light. Sedět budou i vaničky značky Concord či Be Cool. Ke kočárku je dostupná i autosedačka, případně je v nabídce i v kombinaci.

Poslední modely přinesly inovovanou soft-touch rukojeť namísto té starší, pěnové. Poznáš je i podle modernějších potahů bez potažené nožičkové části, prodloužené podložky, která je součástí sedadla a obnovené oblejší prodloužitelné stříšky.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 60 × 93
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
62 × 60 × 38
Původ značky
Španělsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.