Britax Go Big 2 a nebo Britax B-Motion 3 Plus. Pro který se rozhodnout?

Zodpovězené
28. zář 2021

Dobrý den,

mám 9měsíční mimčo a chceme koupit z druhé ruky sportovní kočárek. Nemůžu se rozhodnout mezi těmito dvěma. Více mi je sympatičtější Go Big 2, ale bojím se, že se mi do něj nevejde malá pak, když už bude větší, protože je do 17 kg. Proto přemýšlím, zda není vhodnější koupit už BM3, který je, se mi zdá, do 22 kg a je tedy podle toho, co jsem četla i prostornější.

Děkuji pěkně za radu.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Za sebe musím napsat, že bych rozhodně volila Britax B-Motion 3. Za prvé - ano, má o 5 kg větší nosnost a je to na něm znát, přičemž Go Big 2 je paradoxně mnohem robustnější (díky své konstrukci, ne sedací části) a rozhodně méně skladný. B-Motion 3 je prostornější, skladnější, lehčí a i když Go Big 2 je navržen pro horší terén, B-Motion 3 mu naprosto bez problému konkuruje.

Proto mi přijde velká škoda, že výroba B-Motion 3 byla ukončena, ale na bazárcích jich naštěstí stále koluje velká spousta. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz