Kočárek Britax Affinity, máte zkušenosti?

fillipepi
16. led 2015

Dobrý den. Na konci února očekávám přírůstek do rodiny a stále se mi nepodařilo vybrat vhodný kočárek. Nejvíc mne zaujal právě Britax Affinity, ale mám několik neujasněných bodů, pro které se nemůžu rozhodnout, zda ho koupit, nebo ne. Ocenila bych proto radu od zkušených majitelek kočárku 🙂.

1. Hluboká korbička - Zajímalo by mne, zda vám (nebo spíše partnerovi) nedělá problém, že je níže položená a pak by mne zajímalo, jestli je kryt kočárku (na zip) dostatečně dlouhý, aby do kočárku nefoukalo?

2. Sportovní sedačka - Zdá se mi poměrně krátká a úzká - na většině obrázků většímu dítěti plandají nožičky dolů a nemá je oč zapřít. Máte zkušenost? Taky se bojím, aby se mi, až bude větší, vešlo pohodlně i s fusakem....

3. Podvozek - jak zvládá dlažební kostky a nerovný terén? Nerada bych z miminka vydrncala duši při první vyjížďce. Budeme jezdit hodně ve městě (dlažební kostky), ale i na vesnici, kde se silnice zrovna nevyznačují rovným povrchem....

Předem děkuji za rady, postřehy a zkušenosti!

alboo
17. led 2015

@fillipepi nedávno to už tady někdo rozebíral a i tehdy sem psala, že Britax je pouze kočár do města, na hladké, pevné cesty, do terénu je šílenej i s těma teréníma kolama. naše dítě se do hluboký korby už dávno nevejde, ale ona je velká, ve 4,5měsících skoro 7kg