Bude na Joolz Day2 pasovat autosedačka Cybex Cloud Z2 i-Size 2023?

Zodpovězené
8. črc 2023

Dobrý den,

bude na kočárek Joolz Day 2 s adaptéry pasovat autosedačka Cybex Cloud Z2 i-Size 2023?

Děkuji

Ahoj,

se správným typem adaptérů bude spojení kočárku Joolz Day2 a autosedačky - tzv. vajíčka Cybex Cloud Z2 i-size možné.

Potřebuješ dokoupit tento typ adaptérů (viz. foto) - JOOLZ Day² + Day³ Set adaptérů pro autosedačku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka