Bude na kočárek Joolz Day2 s adaptéry pasovat autosedačka Cybex Cloud Q Plus nebo Cybex Aton 5?

Zodpovězené
24. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kompatibilnosti.

Bude na kočárek Joolz Day2 s adaptéry pasovat také autosedačka Cybex Cloud Q Plus nebo Cybex Aton 5?

Výrobce uvádí, že adaptér je kompatibilní s autosedačkami Maxi-Cosi Cabrio (Fix), Maxi-Cosi Pebble, Maxi-Cosi Pebble Plus, Cybex Aton, Cybex Aton 4, Cybex Aton Q, BeSafe iZi Go, Kiddy Evolution Pro , Kiddy Evolution Pro 2, Kiddy Evo-Lunafix a Nuna Pipa.

Děkuji

Ahoj,

ano, oba typy autosedaček připojíš pomocí adaptérů na podvozek Joolz Day2. Jedná se jen o neaktualizovaný popis.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie