Bude pasovat hluboká korba Jané Transporter 2 na kočárek Concord Wanderer?

Zodpovězené
3. říj 2022

Ahoj,

před 7 lety jsem koupila Concord Wanderer. Dcera nebyla kočárkové dítě, tak jsme ho odložili pro druhé dítě, které přijde na svět za 2 měsíce.

Mám k němu hlubokou korbu Scount a chtěla jsem dokoupit sleeper. K mému překvapení se už daná značka nevyrábí.

Nový kočárek kupovat nechci, jelikož tento je v top stavu. Někde jsem se dočetla, že je kompatibilní s kočárkem Jané.

Bude mi sedět vanička Jané Transporter 2 na kočárek Concord Wanderer?

Pokud ne, jsou dostupné nějaké speciální adaptéry?

Děkuji

Ahoj,

značka Concord nezanikla, jen byla odkoupena a spojila se se značkou Jané. Kdysi platilo, že hluboké korby zmíněných modelů byly navzájem kompatibilní s podvozky obou značek kočárků.

Nemůžu ale potvrdit, zda tato vzájemná kompatibilita stále přetrvává. Co vím je, že původní (starší model) hluboké korby Jané Transporter byla kompatibilní s podvozky kočárků. Přikláním se k názoru, že spíše ano (je kompatibilní) než ne. Nevidím změnu v druhu adaptéru.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka