Bude pasovat vajíčko Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size na kočárek Britax Strider M?

Zodpovězené
12. zář 2023

Dobrý den,

chystám se ke koupi sportovního kočárku Britax Strider M. Doma mám vajíčko Britax Römer Baby Safe i-Size.

Bude mi na kočárek vajíčko pasovat? S kočárkem Britax B-motion Plus pasuje pomocí adaptérů, ale u tohoto nového typu kočárku si nejsem jistá.

Děkuji

Ahoj,

na původní model Britax B-Motion 3 Plus, nebo Britax B-Motion 4 Plus si Tvou autosedačku – tzv. vajíčko Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size nasazovala pomocí použití dvou typů adaptérů současně. Vzpomínám je v této mé nedávné odpovědi:

Teď už budeš potřebovat pouze jedny z nich (viz. obrázek). Pomocí nich nasadíš Tvou autosedačku Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size na konstrukci kočárku Britax Strider M.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka