Cybex Priam 4 versus Kinderkraft Nea. Který má výše položenou hlubokou korbu a je lepší?

Zodpovězené
31. říj 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárek Cybex Priam 4 2023 a Kinderkraft Nea Select. Já a partner jsme vyšší postavy. Já mám problémy s páteří, takže pro mě by byl vhodnější kočárek s výše položenou vaničkou. Miminko bude březnové. Možná se narodí už v únoru, protože mám nějaké zdravotní problémy. Terén město, ale některé cesty jsou rozbité. Ale žádné hory - kopce tady nemáme. Mým nej favoritem je Cybex, ale chci slyšet Tvůj názor.

Můžeš mi porovnat tyto dva kočárky a napsat pro a proti?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem srovnání kočárků Cybex Priam 4 versus Kinderkraft Nea dělala, takže Ti ho sem připnu. Jen chci zdůraznit, že porovnávat Priam 4 a Nea je jako porovnávat Ferari s Dacií. Oba jsou kvalitní ve své cenové třídě. Mluvím zde o kvalitě použitých látek, plastů, designových detailech... Já jsem se spíše zaměřila na porovnání parametrů a funkčních vlastností:

Nedávno mi přišla do poradny velmi zajímavá otázka od maminky, která Priam 4 používá. A právě pro špatnou manipulaci s kočárkem na rozbitých chodnících, ho chce vyměnit. Připínám Ti ji sem pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka