Dá se pořídit sportovní kočárek s většími koly a pevnější konstrukcí do 7 500 Kč?

Zodpovězené
10. kvě 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek vhodný do terénu.

Požadavky:

  • větší kola,
  • pevnější konstrukce,
  • musí se vejít do auta,
  • snadná skladatelnost,
  • delší stříška,
  • polohování na nohy.


Dá se kočárek s takovými vlastnostmi sehnat i do 7 500 Kč?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Petite&Mars Street+ Air. Jedná se o cenově dostupný kočárek, s velkými nafukovacími koly a dobrými jízdními vlastnostmi. K tomu má dostatečně prostorné sezení i pro větší dítě, samozřejmostí je úplný leh s polohováním nohou, prodlužovací stříška, nastavitelná rukojeť a snadné složení i celkové ovládání kočárku.

Dále to může být i Coletto Joggy 2018 (nejnovější model přidáme do naší Kočárkopedie co nejdříve), který je velmi podobný vlastnostem Street+.

Cenově výhodný je Joie Mytrax, který má zadní kola nafukovací a přední gumová, takže si s terénem poradí dobře. Oceníš u něj extra dlouhou stříšku, prostorný nákupní košík a celkově patří též k velmi prostorným kočárkům.

Nebo i Espiro Sonic Air, který má všechna kola nafukovací a oproti zmíněným kočárkům má o něco menší rozměry.

A pokud bys chtěla něco lehčího, tak doporučuji Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade, který má také nafukovací kola, ale není odpružený. Najdeš u něj extra prodlužovací stříšku a též nastavitelnou rukojeť, díky které si kočárek přizpůsobíš své výšce. Z uvedených kočárků je nejvíce skladný.

Do terénu jsou všeobecně nejlepší trojkolky, tak doporučuji i bazarový model Britax B-Motion 3 Plus, Joie Crosster nebo i Baby Jogger City Mini GT2.Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂


Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie