Dá se v kočárku Valco Baby Snap 4 sedět hezky rovně?

Zodpovězené
12. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Valco Baby Snap 4.

Dá se v tomto kočárku sedět hezky rovně?

Máme Britax, ale syn tam je v polosedě a jemu se to nelíbí.

Děkuji

Ahoj,

bohužel Tě zklamu, ale i Valco Baby Snap 4 nemá úplně rovný sed. Od úplného sedu se pomalu u kočárků upouští, není to údajně zdravé pro dětská záda. Pomáhá sundání ramenních pásů a nechat dítě připoutané jen kolem pasu, může se tak do sedu přitáhnout aktivně samo kdy chce.

Pokud ani toto nepomůže, tak doporučím přikoupení univerzálního pásku do úplného sedu, kterým se zádová opěrka zafixuje a vznikne kolmější sed.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie