Dají se pořídit přední kolečka na EasyGo Optimo Air?

Zodpovězené
6. kvě 2022

Ahoj,

mám kočárek EasyGo Optimo Air a přední kolečka se mi zasekávají při pojíždění dopředu-dozadu, plus jako kdyby se ta otočná hlavice zasekla.

Dají se pořídit nová kola?

Jak jinak lze řešit?

Děkuji

Ahoj,

zkusila bych kola rozdělat, vyčistit a promazat olejem (WD 40). Pokud to nepomůže a kočárek je stále v záruce, tak to řešit reklamací.

Veškeré náhradní příslušenství, tedy i včetně kol, se řeší přes oficiálního distributora / servis, případně i obchod, kde tuto značku kočárků prodávají.

Držím palce ať se podaří! Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie